بیش از ۷۰ درصد شهروندان آمریکایی نتایج انتخابات آتی را مهمتر از قبل می دانند


بیش از ۷۰ درصد شهروندان آمریکایی نتایج انتخابات آتی را مهمتر از قبل می دانند

نتایج تازه ترین نظرسنجی نشان می‌دهد که ۷۱ درصد مردمان ایالات متحده بر این باورند که نتایج رای گیری رئیس جمهور آتی اصلی تر از رای گیری قبلی خواهد بود.

تصویر و عکس   بیش از ۷۰ درصد شهروندان آمریکایی نتایج رای گیری آتی را اصلی تر از پیش آگاهی میدارند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از اسپوتنیک، نظرسنجی کانون گالوپ حاکی است بیش از ۷۰ درصد شهروندان آمریکایی اعلام کرده اند که نتایج رای گیری رئیس جمهور ۸ نوامبر برای آنها اهمیت بیشتری نسبت به رای گیری قبلی دارد.

این نظرسنجی اضافه کرد: تنها ۳ درصد مردمان ایالات متحده اعلام کرده اند که نتایج این رای گیری نسبت به رای گیری قبلی اهمیت کمتری دارد.

نظرسنجی گالوپ نمایان میکند که مخالفان حزب دموکرات ظاهرا بیشتر از طرفداران این حزب بر این باورند که نتایج رای گیری آتی از رای گیری قبلی اصلی تر خواهد بود.

بر اساس این نظرسنجی، ۸۰ درصد جمهوریخواهان اعلام کرده اند که نتایج رای گیری آتی اصلی تر از رای گیری قبلی است و ۶۹ درصد طرفداران حزب دموکرات بر این باورند که نتایج رای گیری هفته آینده اصلی تر از رای گیری قبلی خواهد بود.

البته این اختلاف ۱۱ درصدی لزوما به این معنا نخواهد بود که جناب آقای دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان پیروز نهایی رای گیری ۸ نوامبر خواهد بود.

ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

تهیه از: كاوه ق.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کنون که بر کف گل جام باده صاف است
««« »»»
به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بیش از ۷۰ درصد شهروندان آمریکایی نتایج انتخابات آتی را مهمتر از قبل می دانند

TT / 82 — TP / 46%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال