نیم وجبی بازکننده گره کور مس(عکس و تصویر) :: ورزش سه


نیم وجبی بازکننده گره کور مس(عکس) :: ورزش سه

در حالیکه سرنوشت برنده بازی استقلال و مس کرمان می رفت تا به دست ضربات پنالتی معلوم شود، محسن کریمی در با گل به موقعی که زد خیال منصوریان را از بابت برد در روز غیبت پنالتی خانمهای خود راحت کرد.

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، استقلال کامیاب شد مس کرمان را در دقیقه ۱۱۳ غلبه بکند تا راهی مرحله بعدی شود. گلی که در وقت دوم اضافه به دست محسن کریمی زده شد تا سرمربی استقلال با خیال راحت روی نیمکت بنشیند تا یکی از پر فشارترین بازی های خود در استقلال را با برد به اتمام برساند. امروز منصوریان خسرو حیدری، وریا غفوری و امید ابراهیمی را در مخلوط نداشت و بازی تا آستانه ضربات پنالتی هم جلو رفت اما گل به موقع و زیبا محسن کریمی بازی را در پایان زمانهای اضافه به پایان رساند تا استقلال در روزی که پنالتی خانمهای خود را ندارد، در جریان بازی پیروزی شود.

پاس هوشمندانه علی قربانی، ناهنماهنگی پاسداران مس و فرار خوشگل محسن کریمی تنها گل بازی را در دقیقه ۱۱۳ همراه با داشت و منصوریان با این که ملی پنهان کن خود را در اختیار نداشت اما بازیکنان جوانش کار را در دست گرفتند و با برد تحویل او دادند. فرار اسپایسی کریمی و ضربه بغل پا و با دقت او سرمربی آبی ها را امیدوار کرد تا در بازی های آینده خیالش از بابت گلزنی کمی آسانتر باشد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس نیم وجبی بازکننده گره کور مس(تصویر و عکس) :: ورزش سه

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس نیم وجبی بازکننده گره کور مس(تصویر و عکس) :: ورزش سه

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس نیم وجبی بازکننده گره کور مس(تصویر و عکس) :: ورزش سه

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارنده: فرشيد و.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت
««« »»»
وين پير سالخورده جوانی ز سر گرفت

نیم وجبی بازکننده گره کور مس(عکس و تصویر) :: ورزش سه

TT / 69 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال