آقایان احساسات خود را به سادگی به صورت نمی آورند


مردان احساسات خود را به راحتی به زبان نمی آورند

یکی از خصوصیتهای برخی مردان، این است که علاقه ای به عاشقانه و احساساتی بودن، ندارند و از طرفی نیز نیرومند به پنهان و سرکوب کردن احساسات خود نیستند، بلکه بیشتر تمایل دارند در حد متداول آن را با همسر خود دربین قرار بدهند.

بخش خانواده ایرانی تبیان
تصویر و عکس مردان احساسات خود را به سادگی به زبان نمی آورند
وجیهه مشهدی نبی روان شناس خانواده بیان داشت: یکی از خصوصیتهای برخی مردان، این است که علاقه ای به عاشقانه و احساساتی بودن، ندارند و از طرفی نیز نیرومند به پنهان و سرکوب کردن احساسات خود نیستند، بلکه بیشتر تمایل دارند در حد متداول آن را با همسر خود دربین قرار بدهند.
وی ادامه داد: وقتی مرد احساسات خود را نزد همسرش بازگو می کند که احساس امنیت کند و مطمئن باشد که این حس، برای او قابل پذیرش بوده و بدون این که در رابطه با آن داوری کند، شنونده خوبی برای حرف هایش خواهد بود.
مشهدی نبی بیان کرد: در بسیاری از مواقع، آقا ها گمان می کنند که با همسر خود زبان مشترکی ندارند و سخن از این احساسات، به نرخ ایجاد یک سوء تفاهم بزرگ در حیاتشان به پایان رسانده میشود و به همین دلیل است که از آن چه داخل شان می گذرد، حرفی نمی زنند.
وی اضافه کرد: زنها باید آگاهی بدارند که هرگز در رابطه با احساس همسر خود داوری نکنند، زیرا مردان از این کار متنفرند و از این که در آینده، احساساتی را که به زبان آورده اند به عنوان مدرک جرمی بر علیه شان بهره گرفته شود و به دلیل آن سرکوفت شوند، به وحشت مییافتند.

–نظر يادتان نرود–

نگارنده: آزاده ی.

رابطه و ازدواج در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ما شيخ و واعظ کمتر شناسيم
««« »»»
يا جام باده يا قصه کوتاه

آقایان احساسات خود را به سادگی به صورت نمی آورند

TT / 61 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال