جنجال جدایی شخصیت های سوپراستار و کنجکاوی ما/عکس و تصویر


جنجال طلاق چهره های معروف و کنجکاوی ما/تصویر

جنجال طلاق چهره‌های سرشناس و کنجکاوی ما

من علت این هیجان و شهوت دیگران برای سرک کشیدن در زندگی اختصاصی اشخاص را نمی‌دانم چه است و به چه دلیل اینقدر زیاد است. حتی مکانی مطلب نگاشتم که نمی‌دانم به چه دلیل بعضی وقت‌ها برخی اینقدر وقیحانه در زندگی آدم جستجو می‌کنند. باید ازبرخی آدم‌ها درخواست به انسان ارج بنهند و دور بشوند. احتمالا اصلا من نپسندیده باشم کسی اینقدر بهم نزدیک شود.

به اعلان سرزه و به نقل از روادید، آقای رامبد جوان این سخنان را وقتی گفت که دیگر کار از کار گذشته بود و بعضی‌ها یعنی همان هواداران میلیونی صفحه آنها در اینستا خیلی خیلی به او نزدیک شده بودند و حالا به خود حق می‌دادند از “رامبد” سؤال بکنند به چه دلیل چندین وقت است تصویر و عکسی از “سحر” شِر نمی‌کند. به چه دلیل حرفی از او نمی‌زند، به چه دلیل در بهمان برنامه، “سحر” در کنارش عدم؟ و انتظار هم ندارند “رامبد” در پاسخ به سوالاتشان این طوری از کوره در برود. آنها می‌خواستند جواب پرسشی را که خود می‌دانستند از دهان ستاره محبوب‌شان بشنوند. همین!

عکس شماره ۱ ⇩

عکس جنجال طلاق سلبریتی های سرشناس و کنجکاوی ما/تصویر

داستان اما مجدداً تکرار شد. و این بار بهنوش طباطبایی دادخواهی کرد. به همین سبک و سیاق. همین چندین روز گذشته بود که خبر طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل در اینترنت چرخید و چرخید تا اینکه بهنوش طباطبایی در پیامی در اینستاگرامش گفت: «من این خبر را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب تا بیاموزیم در زندگی اختصاصی اشخاص سرک نکشیم.»

همین قصه تکراری در رابطه با بقیه هم رخ داد. از هومن سیدی و آزاده صمدی تا جنجال طلاق جناب آقای فرزاد حسنی و سرکار خانم آزاده نامداری. احتمالا ذکر جرئیات بیشتر از این طلاق‌های جنجالی تصویر خوب تری از تکرار یک اتفاق ساده را به ما بدهد.

عکس شماره ۲ ⇩عکس جنجال طلاق سلبریتی های سرشناس و کنجکاوی ما/تصویر

طلاق با ذکر جزئیات! 

احتمالا سرکار خانم آزاده نامداری نخستین کسی بود که با رسم شکل! و ذکر جزئیات از طلاق‌اش صحبت کرد. زمان خوب زندگی و عکس‌های ناشتایی دو نفره آنها خیلی زود در اینستا با تصویر و عکسی با چشم کبود و گونه ورم کرده تغییر کرد. طلاق آنها سر و صدا کم نداشت.

پیش از از این ازدواج این دو ستاره مانند “پاداشی” بود که رسانه ملی برای مخاطبانش انتخاب کرده بود و گاه و بی‌گاه این زوج خوشبخت از قاب رسانه ملی برای مردمان از زندگی برشان می‌گفتند و وقتی سرکار خانم آزاده نامداری تصویر و عکسی از خودش با چشم کبود و ورم کرده را انتشار داد، احتمالا نخستین شوک نه به جناب آقای فرزاد حسنی که به صدا و سیما وارد شد.

مصاحبه‌ها و جنجال‌های پی به دنبال، “سرکار خانم آزاده نامداری” عکس انتشار داد، متهم کرد و در چندین مصاحبه از اشتباه‌اش در انتخاب جناب آقای فرزاد حسنی به عنوان شریک زندگی ‌می‌گفت. “جناب آقای فرزاد حسنی” هم دربرابر بیانیه می‌داد و تحدید به شکایت می‌کرد.

عکس شماره ۳ ⇩عکس جنجال طلاق سلبریتی های سرشناس و کنجکاوی ما/تصویر

سرکار خانم آزاده نامداری بعدها در مکالمه ای از علت جدایی‌اش گفت: «من مزدوج شده بودم که زیم. با یک مهریه اندک پای سفره عقد رفتم. هیچ فرزندی مزدوج نمیشود که طلاق گیرد. برای همین اصلا قرار عدم اینجوری شود. من وارد یک زندگی شدم که همه اش نبرد بود و یک عالم حاشیه و معضلات. نگاه بکنید دو تا آدم تفاوت ساختاری دارند. اصلا یکی در یک جهان دیگر میزید و دیگری در جهان دیگری. تفاوت دو دنیا بود. خوب ما باید این فرق ها را زودتر از این متوجه می شدیم، اما به هر حال اینجوری شد. توی این زندگی از مکانی احساس کردم که خوب نمی شود، وقتی که نمی شود، قطع رابطه کردم. این قطع رابطه کردن پس از وقتی که کارد به استخوان می رسد، بیمناک نیست.»

آنها جدا شدند و همه چیز به پایان رسانده شد. تا اینکه در یک صبح دل‌انگیز اینستا سرکار خانم آزاده نامداری با خبر پایان تلخی‌ها و ازدواج مجدد جدید شد!

عکس شماره ۴ ⇩عکس جنجال طلاق سلبریتی های سرشناس و کنجکاوی ما/تصویر

جدا شده‌ام، لطفا باب گفتگو را ببندید! 

یک ازدواج جنجالی ی دیگر که خبر انتهااش در اینستا جنجال به پا کرد، ازدواج هومن سیدی و آزاده صمدی. بحث طلاق هومن سیدی از آزاده صمدی در ابتدا به صورت خبر دهان به دهان می‌چرخید و در بسیاری از صفحات مجازی منتشر می‌شد به خصوص در صفحه اینستا هومن سیدی. شایعه‌ها بالا گرفت و دست پایان خود سیدی ناچار شد نقل بکنید جدا شده‌ایم و خلاص!

او در اینستا نوشت: «زندگی همه ما انسان ها دارای یک سری مولفه هایی است که پسندیم در یک حیطه ای از پشت صحنه های حریم اختصاصی خود باقی بماند اما از اینکه این چنین دلسوزانه جوانب حیاتم را به تن تهیه میکرد پسندیدم خبری را بین شما طرفداران گرامی انتشار دهم. نزدیک به یک سالی است که از سرکار خانم آزاده صمدی طلاق گرفته ام. خواهشی که از شما دارم باب گفتگو، بیان نظر، اعلام تاسف، گمانه خانمی و باقی واکنش‌ها به کلی بسته و بحث به کلی مختومه گردد.»

آزاده صمدی آن زمان چیزی نقل نکرد. نه نسبت به حرف و حدیث‌ها و نه درباره نوشته ای که همسر پیشینش نوشت اما چندین ماه بعد در یک مصاحبه ی عکس و تصویری به مواردی درباره جدای اش از هومن سیدی اشاره کرد.

عکسِ ناشتایی دو نفره! 

همه چیز احتمالا از همان عکس ناشتایی دو نفره آغاز می‌شود. اینکه امروز “فلانی” چه تیپی پوشیده، چه کار کرده یا کجا رفته است؟

بانو سحر دولتشاهی وقتی در توضیح طلاق‌اش گفت: «یک وقتی هنرپیشه یا هر شخص دیگری اطلاعات بخشی از زندگی خصوصی‌اش را در مصاحبه‌ها یا روابط اجتماعی‌اش به شکل عمومی در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. من هم متأسفانه در مقطعی این کار را کردم. خب پس از اینکه این اطلاعات را دادید، مخاطب پیگیر آن می‌شود این مسئله را کاملا درک می‌کنم ولی گهگاهی مسائلی پیش می‌آید و طی آن سوالاتی از شما می‌شود که با تمام احترامی که برای پرسش کننده اش قائل می‌شوی اما جواب دادن به آن سؤال‌ها سبب می‌شود پای اشخاص ذینفع دیگری غیر از خود شخص هم به میان بیاید از اینجا به بعد داستان اصلا خوشکل نیست.»

ما منتظریم عکس بعدی را نگاه بکنیم.

*لطفا نظر دهيد*

تهیه از: آذرخش س.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زان می عشق کز او پخته شود هر خامی
««« »»»
گر چه ماه رمضان است بياور جامی

جنجال جدایی شخصیت های سوپراستار و کنجکاوی ما/عکس و تصویر

TT / 268 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات