حیدر العبادی:سر داعش را در موصل قطع خواهیم کرد


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، نخست وزیر عراق در سخنانی عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش را به شدت تهدید کرد.

بر اساس این گزارش، «حیدرالعبادی» نخست وزیر عراق در سخنانی خطاب به اهالی موصل تاکید کرد: نیروهای امنیتی سر داعش را در موصل قطع خواهند کرد و در هر مکانی بر داعش مسلط خواهیم شد. نیروهای ما تمامی نقاط را آزاد خواهند کرد و ضمن محافظت از اهالی، برای مردم نیز جان فشانی می کنند.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: آزادسازی نینوا هدف عالی عراق است و داعش هیچ جایگاهی در عراق ندارد. گروه های ما برای بازسازی و ارائه خدمات پس از نابودی داعش آماده هستند.

نخست وزیر عراق افزود: داعشی ها هیچ راه فراری ندارند و یا باید تسلیم شوند و یا اینکه بمیرند. پس از آزادسازی موصل دیگر عملیات ها ساده خواهد بود و سریع داعش را نابود خواهیم کرد. به موصل بسیار نزدیک شده ایم.

وی بیان داشت: ترک ها در صدد ترساندن از حشدالشعبی برای منافع هستند. سخن گفتن به نیابت از عراق را نمی پذیریم.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات