دولت از روشن شدن واقعیت اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان وحشت دارد/ موضوع اختلاس ۸۰۰۰ میلیاردی مهم تر از معرفی وزیر است


دولت از روشن شدن واقعیت اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان وحشت دارد/ موضوع اختلاس ۸۰۰۰ میلیاردی مهم تر از معرفی وزیر است

خبرگزاری فارس: دولت از روشن شدن حقیقت اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان وحشت دارد/ بحث اختلاس 8000 میلیاردی مهم‌تر از معرفی وزیر است

شتاب‌زدگی دولت در معرفی وزرا به مجلس سرپوش قرار دادن به بحث اختلاس بزرگ صندوق ذخیره فرهنگیان است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از هندیجان، بحث اختلاس بزرگ از صندوق ذخیره فرهنگیان داغ ترین بحث محافل و جلسات اقشار گوناگون جامعه به مخصوص فرهنگیان است.

دولت پس از افشای اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان و سبک استیضاح وزیر تعلیم و پرورش دولت در یک حرکت شتاب زده برای انحراف اذهان عمومی وجلوگیری از معلوم شدن قضایای پشت صحنه اختلاس ۸ هزار میلیاردی وزیر را ناچار به استعفا کرد.

جمعی از فرهنگیان تعلیم و پرورش هندیجان امروز در مکالمه با خبرنگار فارس نظرات خود را بیان کردند.

احمد انصاری از فرهنگیان شهرستان بیان کرد: دولت باید پس از معلوم شدن اختلاس بزرگ از صندوق ذخیره فرهنگیان و استیضاح وزیر مجوز می داد تا مجلس بتواند با پرسش از وزیر بحث را وارسی و عوامل دست اندرکار در اختلاس را شناساند.

وی در ادامه اضافه کرد: از حرکت دولت در معرفی وزرا به صورت شتاب زده و پاسداری از مسؤولان زمان صندوق ذخیره فرهنگیان برای قشر فرهنگی و دیگر اقشار جامعه ثابت شده که دولت از روشن شدن حقیقت برای وحشت دارد.

محمود شعبانی دیگر فرهنگی بیان کرد: به چه دلیل دولت برای معرفی وزیر با اشخاص دلسوز و زجرکشیده انقلاب رایزنی نمی کند؟ معلوم است که افرادی با اهداف خاص از پشت صحنه کار معرفی وزیر تعلیم و پرورش را مدیریت می کنند.

وی در ادامه بیان کرد: متاسفانه تنها نگرانی دولت در معرفی وزیر تعلیم و پرورش شاد کردن جناح ویژه ای است و اصلا به فکر خواسته فرهنگیان و عموم مردمان نیست چنانچه این کار را ادامه دهد فاصله بین دولت و مردمان را بیشتر می کند.

محمد عبادی دیگر فرهنگی شهرستان بیان کرد: دولت نباید از کنار این فساد بزرگ اقتصادی یعنی اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان به راحتی بگذرد بلکه باید پیش از معرفی وزیر دستور وارسی دقیق بحث را بدهد.

*******************

نگارنده : شاهرخ ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دريغا عيش شبگيری که در خواب سحر بگذشت
««« »»»
ندانی قدر وقت ای دل مگر وقتی که درمانی

دولت از روشن شدن واقعیت اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان وحشت دارد/ موضوع اختلاس ۸۰۰۰ میلیاردی مهم تر از معرفی وزیر است

TT / 70 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال