رفع مشکلات مناطق حاشیه شهرها نیازمند عزم همگانی است


رفع مشکلات مناطق حاشیه شهرها نیازمند عزم همگانی است

خبرگزاری فارس: رفع معضلات نواحی حاشیه شهرها نیازمند عزم همگانی است

امام جمعه حسن‌آباد سنندج نقل کرد: رفع معضلات نواحی حاشیه شهرها نیازمند یک عزم همگانی است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سنندج، ماموستا مسعود عبداللهی شامگاه امروز در سومین نشست کمیسیون حاشیه شهر و نواحی کم برخوردار سنندج که با وجود جمعی از اعضای سازمان نظام مهندسی کردستان در شورای شهر سنندج به انجام رسانده شد، بیان کرد: رفع معضلات نواحی حاشیه شهرها نیازمند یک عزم همگانی است.

وی با بیان این که نباید منتظر باشیم که کسی از خارج شهر بیاید و برای رفع معضلات ما اقدامی به انجام رساند، تصریح کرد: مسؤولان باید در موضوع رفع معضلات، ساماندهی و توانمندسازی نواحی حاشیه شهر همان طور که در بهاران صورت گرفت اقدام کنند.

امام جمعه حسن آباد سنندج نقل کرد: یکی از معضلات اصلی در جامعه ما این است که پیوسته منتظر میمانیم که مشکل ایجاد و بعد به فکر رفع آن بر می آیم این در حالی است که باید پیش از بروز آن اقدام کرد.

عبداللهی با تاکید بر این که مسؤولان باید درمقابل کم کاری هایی که در زمینه ساماندهی و توانمندسازی نواحی حاشیه شهر داشته اند فردای قیامت باید پاسخگو باشند، بیان کرد: کسانی که بتوانند در راه رفع معضلات مردمان قدمی بردارند ولی کم کاری کنند در حق خود و مردمان خیانت کرده اند.

وی یاد آوری کرد: برخی مقررات و ضوابطی که برای نواحی منفصل شهری قرار داده میشود، واقعا مکان پرسش دارد و در هیچ مکان این کشور نگاه کرده نمی شود.

امام جمعه حسن آباد نقل کرد: از سال ۸۹ که حسن آباد سنندج به عنوان منطقه منفصل شهری شناسانده شده تا این تاریخ چه خدماتی به آنها ارائه شده است که این همه مقررات سخت و سخت را اعمال می کنند.

وی با بیان این که مردمان ساکن نواحی منفصل شهری باید بابت چه خدماتی پیامد توجه کرد کنند، اضافه کرد: یکی از اصلیترین توجیهاتی که شهرداری در گرفتن پیامد از مردمان این نواحی با وجود معضلات جدی معیشتی که ساکنین این نواحی دارند تامین حقوق پرسنل است.

ماموستا عبداللهی نقل کرد: شهرداری نباید فقط کلکسیون خود را نگاه بکند و حداقل چنانچه محرومیتی وجود دارد باید برای همه یکسان باشد نه این که برخی ها بخاطر گروهی در فشار بیشتری قرار گیرند.

وی بیان کرد: در این نواحی افرادی هستند که واقعا توان تامین نان شبشان را ندارند ولی شهرداری اقدام به جریمه آنها به دستاویز نداشتن پارکینگ کرده است.

امام جمعه حسن آباد یاد آوری کرد: کسانی که به زندگی در نواحی حاشیه شهر قناعت می کنند، از سر نداری است، وگرنه همه پسندند در محیط عالی و بالای شهر زیند.

*********************

گردآوری از: اشكان ن.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديده بدبين بپوشان ای کريم عيب پوش
««« »»»
زين دليری‌ها که من در کنج خلوت می‌کنم

رفع مشکلات مناطق حاشیه شهرها نیازمند عزم همگانی است

TT / 107 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال