قوه قضائیه با اختلاس گران از صندوق ذخیره فرهنگیان به شدت برخورد کند


قوه قضائیه با اختلاس گران از صندوق ذخیره فرهنگیان به شدت برخورد کند

خبرگزاری فارس: قوه قضائیه با اختلاس‌گران از صندوق ذخیره فرهنگیان به‌شدت برخورد کند

سرپرست گردهمایی نمایندگان خوزستان با تاکید بر این که ما از قوه قضائیه انتظار داریم که با این مسائل به شدت برخورد کند، گفت: دانش‌آموزان خرد‌سال به دلیل کمبود امکانات و معضلات جدی، در کانکس تحصیل می‌کنند ولی عده‌ای این‌گونه اختلاس انجام می‌دهند.

حجت الاسلام مجید ناصری نژاد امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در خرمشهر، بیان کرد: موضوعهای چون اختلاس، دریافت حقوق های نجومی، اشرافی گریه کن و میل بعضی از مسؤولان به تجمل گرایی و فانتزی بودن بسیار ناراحت کننده است و ما نگران هستیم.

وی ادامه داد: با حضور فقر، بیکاری و معضلات گوناگون که در کشور حضور دارد، در این وانفسا، عده ای اختلاس می کنند و میلیاردها بر می دارند و این امر مایه شرمندگی و آزردگی است.

سرپرست گردهمایی نمایندگان استان خوزستان با تاکید بر این که ما از قوه قضائیه انتظار داریم که با این مسائل به شدت برخورد کند، گفت: جوانان ما در سال های پاسداری مقدس پر پر شدند و اکنون به عنوان پاسداران حرم با کمترین امکانات برای پاسداری از نظام و کشور شهید می شوند و فرزندهای تهیه کند سال ما در مدارس به دلیل کمبود امکانات و معضلات جدی، در کانکس درس میخوانند و عده ای اینشکلی اختلاس به انجام میرسانند.

ناصری نژاد با تاکید بر این که صندوق فرهنگیان از قشرهای پایین و مستضعف جامعه است، بیان کرد: ما به عنوان نماینده مردمان خواست داریم که با اینچنین نکات برخورد شود و فقط صرف صحبت کردن نباشد و سپس موضوع ول شود.

وی تاکید کرد: این تخلفات مایه ننگ است و ما به عنوان نظام جمهوری اسلامی باید الگو باشیم، آیا این طور عمل کردن صحیح است؟

سرپرست گردهمایی نمایندگان استان خوزستان اضافه کرد: باید با اختلاس ۸ هزار میلیارد از صندوق فرهنگیان برخورد شود و برداشت از این صندوق هیچ توجیهی را نمی پذیرد.

_____________________

تهیه و تدوین : آناهيتا د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غزل سرايی ناهيد صرفه‌ای نبرد
««« »»»
در آن مقام که حافظ برآورد آواز

قوه قضائیه با اختلاس گران از صندوق ذخیره فرهنگیان به شدت برخورد کند

TT / 52 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات