تیم شهرداری اراک به دنبال کسب جایگاهی بهتر از سال گذشته استبه گزارش خبرنگار مهر، محمد کسایی پور شامگاه دوشنبه پس از پیروزی خارج از خانه تیم بسکتبال شهرداری اراک مقابل همنام گرگانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم، تیم گرگان به خوبی تلاش کرد که برای بازی نخست جالب توجه بود.

کسایی پور افزود: تیم گرگانی با ارائه بازی خوب در کوارترهای سوم و چهارم نشان داد که ظرفیت بالایی دارد و اگر دو بازیکن خارجی را جذب کند شرایط بهتری پیدا خواهد کرد.

وی در مورد مهمترین هدف تیم شهرداری اراک گفت: شرایطی به وجود آورده ایم که ابتدا بتوانیم رتبه سال گذشته را تکرار کنیم و در جمع چهارتیم برتر قرار بگیریم و سپس به فکر ایستادن برروی سکوهای بالاتر هستیم.

وی درباره رقم بودجه تیم تحت هدایت خود اظهار کرد: رقم بودجه ما کمتر است از آنچه اعلام می شود زیرا بازیکنان خارجی ارزانی جذب کرده ایم و از بازیکنان سال قبل اصغر کاردوست و حامد آفاق را حفظ و با دو بازیکن خوب تقویت کرده ایم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری اراک درباره شیوه جدید برگزاری لیگ برتر نیز گفت: به نظر من انجام یک بازی در هفته برای تیم هایی مانند ما و گرگان که کمی عقب تر از سایر تیم ها هستند و بازیکن خارجی را دیر جذب کرده اند از نظر اینکه می توانند تمرینات بیشتری داشته باشند، مناسب تر است اما در مجموع باید در برنامه ریزی لیگ به یک ثبات برسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته دوم رقابت های لیگ برتر بسکتبال تیم شهرداری گرگان در خانه با نتیجه ۸۰ بر ۶۷ مغلوب تیم شهرداری اراک شد.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات