قهرمان جدید Pokken Tournament فردا معرفی می‌شود


Pokken Tournament یک بازی مبارزه‌ای است که برای دستگاه‌های آرکید در ژاپن و کنسول Wii U عرضه شده است. در حالی که ترکیب اولیه کاراکتر‌های بازی در نسخه Wii U تا به امروز ثابت مانده است، ولی نسخه آرکید بازی شاهد اضافه شدن دو قهرمان بوده و این‌طور که توییتر رسمی بازی اعلام کرده، فردا (۱۱ آبان) شاهد معرفی کاراکتر جدید دیگری برای آن خواهیم بود.

اولین کاراکتری که به نسخه آرکید بازی اضافه شد، دارکرای بود و اخیرا هم کاراکتر به این نسخه از بازی اضافه شد. با اینکه هنوز هویت سومین کاراکتر بازی مشخص نشده است، ولی طرفداران حدس‌هایی در این زمینه می‌زنند و احتمال می‌دهند که سومین کاراکتر امپولئون (Empoleon) باشد. چرا که علی‌رغم عدم عرضه هیچ شخصیت اضافی برای نسخه Wii U بازی تا به امروز، طرفداران با بررسی فایل‌های این نسخه متوجه شدند که سه شخصیت دارکرای، Scizor و امپولئون در قالب یک آپدیت به بازی اضافه شوند و به همین دلیل هم هیچ بعید نیست که ابتدا شاهد اضافه شدن امپولئون به نسخه آرکید بازی باشیم و پس از آن هر سه این شخصیت‌ها برای نسخه Wii U در دسترس قرار بگیرند.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال