نمونه مدل حلقه هنر پیشگان سوپراستار (۱۵ عکس)


مدل حلقه بازیگران مشهور

هنرپیشگان و هنرمندان زن جهان هالیوود از قیمتیترین مدل انگشتر های ازدواج بهره میگیرند. چنانچه شما هم می خواهید که حلقه روز ازدواجتان نقشی از حلقه ازدواج هنرپیشگان هالیوودی باشد ارائه میدهیم حتما این مقاله از آسمونی را مطالعه نمایید به چه دلیل در ادامه مدل های زیبا از حلقه ازدواج هنرپیشگان سرشناس سینمای هالیوود را برای شما کاربران عزیز آسمونی انتشار میدهیم.

ناتالی پورتمن

مخصوص نامه گرامی داشت ۷ برج آبان، حتماً نگاه بکنید: همه چیز درباره کوروش بزرگ

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

دختر دلنشین‌ سینمای تجاری که پیوسته به راحتی سرشناس است، درباره انتخاب حلقه چندان هم ساده‌پسند عدم. پورتمن با قبول حلقه زیبای دست‌سازی که یک نگین از الماس درشت داشت به پیشنهاد ازدواج بنجامین میل پاید، جواب مثبت داد. چنانچه الماس روی این انگشتر را بردارید، خود انگشتر ۳۵ هزار دلار قیمت دارد. این انگشتر زیبا را جیمی ولف به پیشنهاد بنجامین ساخته است. در دیزاین این انگشتر که در آن طلای سفید و الماس مصرف شده، روحیه طبیعت رفیقی و گیاهخواری ناتالی مدنظر قرار گرفته است. 

آنجلینا جولی

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

آنجلینا جولی این شانس را داشته که براد پیت از چندین سال پیش با رابرت پروکاپ، جواهرساز به صورت تفننی همکاری می‌کرد و از مدتی پیش روی تراش الماس حلقه نامزدی آنجلینا جولی فعالیت کرد. البته او قبلا هم چنین سنگ خوشگلی را که روی انگشتر جنیفر آنیستون بود دیزاین کرده بود. البته از یاد نبریم که کارشناسان ارزش حلقه آنجلینا جو لی را نصف مبلغ انگشتر نامزد قبلی پیت یعنی آنیستون برآورد کردند. البته خیلی‌ها باور می‌ دارند حلقه آنجلینا جولی به نسبت بقیه ستاره‌ها ارزان‌قیمت است و رقمی حدود ۵۰۰ هزار دلار می‌ارزد.

آن‌هاتاوی

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

می‌گویند به هر فرزندی حلقه نامزدی آن‌هاتاوی را اهداء کنی، هرگز جواب رد نخواهی شنید! پیشنهاد به ‌هاتاوی به صورت اصولی در نوامبر سال ۲۰۱۱ داده شد؛ آن هم در شرایطی که نامزدش، آدام شالمن یک حلقه با ۶ قیراط الماس به او هدیه داد که ارزش آن ۱۵۰هزار دلار تخمین زده می‌شود. شالمن برای دیزاین این حلقه چشم‌نواز از جواهرات Kwiat Heritage مدد درخواست و البته قادر بود به این ترتیب دل ‌هاتاوی را به دست آورد. 

جسیکا سیمپسون

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

یکی از متفاوت‌ترین حلقه‌ها را جسیکا سیمپسون به دست کرده است. اریک جانسون با پیشکش یک حلقه برلیان یاقوتی بیضی‌شکل ۴ قیراطی و به ارزش ۱۰۰ هزار دلار به جسیکا سیمپسون پیشنهاد ازدواج داد. این انگشتر زیبا با دو قطعه الماس قلبی‌شکل در پیرامون نگین عمده، سمبل‌ عشق صاحبان آن است. اریک نهایتا با انتخاب این سنگ یاقوت قرمز محبوب قادر بود عشق خود را به خوب ترین نحو به جسیکا نمایان کند و جواب «بله» را از او بگیرد. مخلوط رنگی این حلقه، یکی از خوب ترین ترکیب‌های رنگی در دیزاین جواهرات لقب گرفته است.

ماریا کری

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

گویا سلیقه خواننده‌ها به من شباهت دارد. حلقه ازدواج ماریا کری هم مانند جنیفر لوپز با سنگ‌های صورتی تزئین شده است. ماریا کری حلقه الماس ۱۷ قیراطی را از نیک کانن گرفت، درحالی‌که دور آن را الماس پوشانده بود و زمرد صورتی‌اش می‌درخشید. حلقه این ستاره آمریکایی ۵/۲ میلیون دلار ارزد و متشکل از الماس ۱۷ قیراطی با خوبش زمردی چهارگوش است که مرکز آن به رنگ صورتی، رنگ محبوب کری می‌رسد. این الماس با ۵۸ زمرد صورتی احاطه شده و در هر طرف آن یک الماس به صورت هلال ماه قرار گرفته است.

 جنیفر گارنر

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

در سال ۲۰۰۲ ، جنی ازطرف بن افلک با پیشنهاد ازدواج روبرو شد و او حلقه ای که ۶٫۱ قیراط الماس صورتی رنگ در آن موجود بود را برایش تهیه کرد که ۱٫۲ میلیون دلار قیمت داشت. وقتی که افلک به جنیفر گارنر پیشنهاد ازدواج داد، او حلقه ای برای او تهیه کرد که  ۴٫۵ قیراط پلاتین روی آن قرار گرفته بود. بن افلک و گارنر صاحب دو دختر بودند که این حلقه بعد ها در دست فرزندشان قرار گرفت.

کیم کارداشیان

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

قیمت این حلقه حداقل دو میلیون دلار تخمین زده شده است. این حلقه توسط لورین شوارتز دیزاین شده و شامل سنگی با خوبش زمردی به وزن ۵/۱۶ قیراط به همراه دو سنگ ذوزنقه‌ای در دو طرف آن است. البته کیم به حلقه‌های بزرگ عادت دارد. سال ۲۰۱۱ هم کریس ‌هامفریس با حلقه ای که قیمت اولیه آن دو میلیون دلار بود از او خواستگاری کرد. البته ۷۲ روز بعد، کیم همه چیز را به پایان رساند و البته دلش نیامد حلقه را پس بدهد و اعلام کرد آدم هدیه را که پس نمی‌دهد!

پاریس هیلتون

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

گران‌ترین و سنگین‌ترین حلقه را دربین ستارگان رد کارپت، پاریس هیلتون، نوه کنراد هیلتون، صاحب هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون به دست کرده است. یک حلقه الماس ۲۴ قیراطی که نرخش حدود ۷/۴ میلیون دلار تخمین زده شده است. 

هیلتون این انگشتر را در سال ۲۰۰۵ گرفت که ۲۴ ساله بود و در اصل قیراط‌هایش با سن او برابری می‌کرد. باحال اینجا بود که هیلتون در ابتدا به نامزد خود گله کرد که این انگشتر بسیار سنگین است، بنابراین نامزدش زنجیری برایش تهیه کرد که آن را به مکان انگشت بر گردن بیاویزد. البته این گله‌گذاری‌ها و چاره‌گشایی‌ها دیری نپایید چون پس از ۴ ماه از هم طلاق گرفتند و ضروری عدم پاریس چنین وزنی را تحمل کند! 

بیانسه نولس

 تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

جی زد Jay-Z همسر زن بیانسه به او یک انگشتر زیبا با قطعه الماس یاقوتی ۱۸ قیراطی به عنوان حلقه نامزدیشان هدیه داد. این جواهر پربها توسط Lorraine Schwart دیزاین شده و ۵ میلیون دلار قیمت دارد.

الیزابت تیلور

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

الیزابت تیلورشوخی می کند و نقل میکنید :مادرم نقل میکنید که من پس از آن که به دنیا آمدم به مدت هشت روز چشمم گشوده نمیشد ، اما پس از آن نخستین چیزی که چشمم به آن افتاده حلقه نامزدی او بوده است! که این به این معنی است که وقتی که ، ریچارد برتون، در سال ۱۹۶۴ به تیلور پیشنهاد ازدواج داد، کاری فوق العاده به انجام رسانده و به مکان یک انگشتر ازدواج یک گردنبند ی که ۱۸٫۶ قیراط زمرد بولگاری در آن کار شده بود و دور تا دور آن از الماس پر بود را به تیلور هدیه داد و تیلور این هدیه را به روزهای خردسالی و حرف مادرش نسبت داده است. هنگامی که برتون در سال ۱۹۷۵  برای بار دوم مجدداً با تیلور مزدوج شد، این بارسرویس کامل این گردنبند که شامل گوشواره و دستبند هم بود را برای او تهیه کرد. تیلور این سرویس جواهرات خود را در دسامبرچند سال پیش در یک حراج بی سابقه به قیمت ۱۳۷ میلیون دلار به به فروش رسان قرار داد. 

مدل حلقه آمل کلونی Amal Clooney

تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

حلقه آمل کلونی Amal Clooney سه سنگ زمرد ۳.۲۷ قیراطی و نگین های الماس باگتی

حلقه گریس کلی Grace Kelly

تصویر و عکس شماره ۱۲ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

حلقه گریس کلی Grace Kelly یک حلقه پلاتین با یک نگین بزرگ زمرد

حلقه کیت میدلتون Kate Middleton

تصویر و عکس شماره ۱۳ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

حلقه کیت میدلتون Kate Middleton حلقه طلا سفید با یک نگین یاقوت کبود و نگین های الماس ریز

حلقه الیزابت تیلور Elizabeth Taylor

تصویر و عکس شماره ۱۴ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

حلقه الیزابت تیلور Elizabeth Taylor حلقه طلا سفید با سه سنگ الماس ۵ قیراطی

حلقه مرلین مونرو Marilyn Monroe

تصویر و عکس شماره ۱۵ ⇩تصویر و عکس مدل حلقه هنرپیشگان نامدار

حلقه مرلین مونرو Marilyn Monroe یک حلقه پلاتین با الماس ۶ قیراطی

———————————-

تهیه کننده : شكيبا ن.

ساعت و جواهر در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در شاهراه دولت سرمد به تخت بخت
««« »»»
با جام می به کام دل دوستان شدم

نمونه مدل حلقه هنر پیشگان سوپراستار (۱۵ عکس)

TT / 307 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات