پویش مردمی «روز سیزدهم» در استان سمنان راه اندازی شد


پویش مردمی «روز سیزدهم» در استان سمنان راه اندازی شد

خبرگزاری فارس: پویش مردمی «روز سیزدهم» در استان سمنان راه‌اندازی شد

پویش مردمی «روز سیزدهم» به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان سمنان راه‌اندازی شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سمنان به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، در آستانه ۱۳ ماه آبان، جمعی از مردمان استان سمنان به صورت خودجوش «پویش مردمی روز سیزدهم» را تشکیل دادند.

مردمان استان سمنان با پیوستن به پویش روز سیزدهم اعلام می کنند در آستانه روز ۱۳ ماه آبان سال جاری کوبنده تر از گذشته فریاد «فوت بر ایالات متحده» و «فوت بر اسرائیل» سر خواهیم داد و دربرابر زیاده خواهی استکبار بین المللی خواهیم ایستاد.

در این پویش کاربران رسانه های آنلاین محتواهای محصولی خود را در قالب پوستر، تصویر و عکس(گوشی همراه) و دست نگاشته و تصاویری از وجودشان در مهمانی ۱۳ ماه آبان را قادر هستند به اشتراک قرار بدهند.

پویش مردمی روز سیزدهم با هدف فراهم سازی زمینه حضور و مشارکت خودجوش اقشار گوناگون مردمان در برگزاری مهمانی ۱۳ ماه آبان و همچنین برگزاری مسابقات مسابقه ای در رسانه های آنلاین به منظور حضور پرشور جوانان و نوجوانان در مهمانی ۱۳ ماه آبان با بهره گیری از ایده های خلاقیتی و ابتکار آمیز تشکیل شده است.

عموم اقشار مردمان از جمله دانشجویان، دانش آموزان، طلاب، زنان، فرهیختگان و فرهنگیان، هنرمندان، ورزشکاران و دیگر قشرهای فعال اجتماعی و سیاسی قادر هستند برای پیوستن به کانال مجلسی این پویش در اپلیکیشن تلگرام به نشانی @sem_13 مراجعه کنند.

در مسیر راهپیمایی سال جاری، غرفه اینترنت دایر خواهد شد و در انتها این پویش مردمی به آثار انتخاب کرده به شمار ۱۳ نفر شرکت کننده به قید قرعه جوایزی اهداء خواهد شد.

—————————————————–

مطلب از : شهرام ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا شدم حلقه به گوش در ميخانه عشق
««« »»»
هر دم آيد غمی از نو به مبارک بادم

پویش مردمی «روز سیزدهم» در استان سمنان راه اندازی شد

TT / 75 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال