لزوم برخورد قاطع دستگاه قضا با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی/ دولت با سکوت خود بزرگترین ظلم را در حق فرهنگیان انجام داد


لزوم برخورد قاطع دستگاه قضا با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی/ دولت با سکوت خود بزرگترین ظلم را در حق فرهنگیان انجام داد

خبرگزاری فارس: ضرورت برخورد مصمم سیستم قضا با فساد 8 هزار میلیارد تومانی/ دولت با سکوت خود بزرگترین ستم را در حق فرهنگیان به انجام رساند

جمعی از فرهنگیان استان اردبیل از سیستم قضا خواستار برخورد با عاملان فساد ۸ هزار میلیارد تومانی در قالب صندوق ذخیره فرهنگیان شدند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اردبیل، در نامه دادخواهی آمیزی که جمعی از جامعه فرهنگیان آن را به امضا منتقل کردند با نقد شدید از عملکرد و رویکرد دولت تدبیر و امید در حق فرهنگیان و بی فرقی در احقاق حقوق حقیقی شان بی تدبیری های برخی از مدیران و مسؤولان دولت یازدهم را عامل عمده در تضییع حقوق فرهنگیان و پیش آمدن فساد ۸ هزار میلیارد تومانی در قالب صندوق فرهنگیان اعلام کردند.

جامعه معترض فرهنگیان استان اردبیل با اعلام این که نباید درمقابل چنین فسادی مسؤولان امر بی تفاوت بوده و یا با تحول وزرا و برخی از مسؤولان و مدیران این فساد بزرگ نادیده گرفته شود، اضافه کردند: جامعه فرهنگیان که با هزاران سفتی و معضلات معیشتی طی کن میزیند و امیدوار به صندوق ذخیره فرهنگیان بودند تا به عنوان پشتوانه اقتصادی آنها در روزهای سخت و سخت از این پشتوانه استفاده بکنند متاسفانه شاهد مافیای بزرگ فساد در درون این کلکسیون هستند که در شرایط فعلی محیط ایجاد شده در سایه دولت تدبیر و امید و قول های تحقق کشف نکرده این دولت موجی از دادخواهی و نارضایتی را در جامعه فرهنگیان در استان اردبیل رقم زده است و نوعی بی اعتمادی در این زمینه ایجاد شده است.

در مطالبه فرهنگیان آنچه که نکته تاکید و توجه قرار گرفته و به عنوان یک خواست فراگیر مطرح شده است پاسخگو نبودن دولت آقایان یازدهم است که به نوعی فرار روبه جلو در داستان استعفای وزیر تعلیم و پرورش سعی بر این داشته اند تا سرپوشی بر این فساد بزرگ قرار داده شود در حالی که باید ابعاد این فساد از طریق مجلس و نمایندگانی که در واقعیت منتخبان مردمان هستند بازگو شود تا خائنان این فساد بزرگ شناسانده شود.

معلمان در باب این فساد بزرگ و در واقعیت تاراج حق و حقوق خودشان به صریحگویی اعلام کردند که ریاست جمهوری نباید به استعفای فانی قناعت کند بلکه عوامل عمده این فساد در قالب صندوق ذخیره فرهنگیان باید معلوم شود به این علت که قشر محروم و مظلوم فرهنگیان از این بی عدالتی ها و حق کشی ها گله مند هستند و به چشم مییاید روز جدید در این شرایط حالت معیشتی معلمان و توانمندی اقتصادی آنها روبه زوال حرکت کند.

اما نماینده مردمان اردبیل، نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز امروز با پاسداری از حق و حقوق فرهنگیان به عنوان قشر زحمتکش نقل کرد: ما نیز از این بحث آزرده هستیم به این علت که نادیده گرفتن حق و حقوق فرهنگیان با این همه شرایط سخت زندگی برای آنها در واقعیت اجحاف در حق آنها است که برای عزت و عظمت این کشور در حوزه علم و دانش و دانایی تلاش می کنند.

صدیف بدری با پاسداری تمام عیار از معلمان در این ماجرا و مبهم بودن پرونده فساد صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار کرد: باید به شکل صریح و روشن با متخلفان عمده فساد برخورد شود که به نظر می رسد در قالب سبک پژوهش و تفحص این کار به انجام خواهد رسید.

صدای فرهنگیان را مجلس به درستی شنیده است

وی به دغدغه ها و دغدغه های جامعه فرهنگیان اشاره کرد و نقل کرد: در جوار برخورد با عوامل فساد ۸ هزار میلیارد تومانی باید دولت یازدهم و مجلس حرکتی را در پیشرفت شرایط معیشتی و اقتصادی فرهنگیان به انجام رسانند تا به نوعی شرایط ایجاد شده تامین شود که البته در صورت وارد شدن سیستم قضا قطعا عوامل عمده این فساد بزرگ نیز باید به سزای اعمالشان برسد.

—————————————————–

مطلب از : پوران ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا تا در می صافيت راز دهر بنمايم
««« »»»
به شرط آن که ننمايی به کج طبعان دل کورش

لزوم برخورد قاطع دستگاه قضا با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی/ دولت با سکوت خود بزرگترین ظلم را در حق فرهنگیان انجام داد

TT / 122 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال