گرگ زابیواکا، ماسکات یا نماد جام بین المللی ۲۰۱۸ (۳ عکس)


گرگ زابیواکا، ماسکات یا نماد جام جهانی ۲۰۱۸

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس گرگ زابیواکا، ماسکات یا نماد جام جهانی 2018

بعد از انتخابات صورت گرفته، یک گرگ به عنوان نماد جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۱۸ روسیه انتخاب شد. نام این گرگ “زابیواکا” است. این نام در زبان روسی به کسی نقل میشود که گل می زند. سایت آسمونی در این مقاله اطلاعات باحال و شنیدنی در رابطه با نماد جهام جهانی ۲۰۱۸ برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده است که در ادامه می خوانید

در فاصله کمتر از دو سال تا شروع جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مسئولان به انجام رساننده این رقابت‌ها در نهایت نماد مجلسی این دوره از رقابت‌ها را اعلام کردند و یک گرگ را به عنوان نماد بیست‌و‌یکمین دوره جام‌جهانی برگزیدند.

پیش از این فدراسیون فوتبال روسیه سه نماد را برای انتخاب به عنوان نماد عمده جام جهانی شناسانده بود که به نوعی نشان‌دهنده رسوم، رسوم و فرهنگ این کشور هستند.

ببر سیبری، گربه و گرگ سه نمادی بودند که با رای مردمان روسیه در یک نظرسنجی آنلاین به عنوان سه نامزد انتخابی نماد جام‌جهانی روسیه شناسانده شدند که در نهایت نماد گرگ بنام «زابیواکا» به عنوان نماد مجلسی بیست‌و‌یکمین دوره جام‌جهانی فوتبال انتخاب شد.

جام‌جهانی‌ ۲۰۱۸ روسیه قرار است از چهاردهم ژوئن تا پانزدهم جولای ۲۰۱۸ در یازده شهر روسیه به انجام رسانده شود.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس گرگ زابیواکا، ماسکات یا نماد جام جهانی 2018جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ بیست و یکمین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در روسیه برگزار می‌شود.

در مهمانی ای که در ۲ ماه دسامبر ۲۰۱۰ برای معرفی میزبانان جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ در شهر زوریخ به انجام رسانده شد، سب بلاتر، رئیس فیفا روسیه را به عنوان میزبان جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۱۸ معرفی کرد. دیگر رقبای روسیه، انگلستان، اسپانیا / پرتغال و همچنین کشور هلند/بلژیک بودند. ولادمیر پوتین، ریاست جمهوری روسیه نقش فعالی در برگزیده شدن روسیه داشت. پیش از این حمایت‌های او در انتخاب شهر سوچی برای برگزاری مسابقات المپیک زمستانی ۲۰۱۴ نیز بسیار زندگی ای بود. نزدیکترین حریف روسیه، انگلستان بود که در دور نخست رأی‌گیری کنار زده شد. یکی از دو رای مخالف را عضو انگلیسی هیئت اجرایی پیشنهاد کرده بود. درپی اعلام میزبانی این دور از بازی‌ها به روسیه، سایر نامزدها دست به اظهار اعتراضاتی زدند و این انتخاب را ناشی از دیدگاهی سیاسی به میزبان برگزیده آگاهی داشتند.تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس گرگ زابیواکا، ماسکات یا نماد جام جهانی 2018

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات