کردستان آماده واگذاری پروژه های ورزشی به بخش خصوصی است


کردستان آماده واگذاری پروژه های ورزشی به بخش خصوصی است

خبرگزاری فارس: کردستان آماده واگذاری پروژه‌های ورزشی به بخش اختصاصی است

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان نقل کرد: آماده‌ایم پروژه‌ها و سالن‌های ورزشی که شرایط ضروری را دارند از طریق ماده ۲۷ به بخش اختصاصی واگذار کنیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سنندج، حامد جولایی امشب در ملاقات با فرماندار قروه حالت اعتبارات ورزشی شهرستان قروه را نکته وارسی گذاشتند.

در این نشست مدیرکل ورزش و جوانان کردستان بیان داشت: شهرستان قروه در شرایط کنونی دارای سرانه محیط ورزشی نسبتاُ خوبی در سطح استان است.

جولایی به مددهای خوب فرمانداران شهرستان های تابعه استان اشاره کرد و نقل کرد: در سال ۹۵ فرمانداران ۱۰ میلیارد تومان در کمیته برنامه ریزی شهرستان ها به برنامه های ورزشی سطح استان اختصاص دادند.

وی در ادامه یاد آوری کرد: در امسال استاندار کردستان از مکان ماده ۱۸۰ برای احداث سالن ۶ هزار نفری سنندج ۱۰ میلیارد تومان را اختصاص داد که امید است این پروژه تا انتها سال مالی ۹۵ راه اندازی و آماده بشود.

این مقام مسؤول ابراز امیدواری کرد: با تخصیص صد درصد اعتبارات بتوانیم در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از برنامه های ورزشی سطح استان کردستان باشیم.

جولایی بیان داشت: اداره کل ورزش و جوانان کردستان این آمادگی را نیز دارد پروژه ها و تالارهای ورزشی که شرایط ضروری را دارند از طریق ماده ۲۷ به بخش اختصاصی واگذار کند.

وی یاد آوری کرد: در استان کردستان ۱۲۳ پروژه ورزشی نیمه تمام به اتمام رسید و در طول سه سال اخیر با همراهی مسؤولین وزارت ورزش و جوانان و استان ۶۰ سبک شامل زمین های روستایی، تالارهای سقف بلند، سقف کوتاه و چندمنظوره آماده شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اضافه کرد: قروه در حال حاضر از کمبود پیست تارتان، منزل ژیمناستیک و خوابگاه ورزشی در مضیقه است و باید با کمک فرمانداری با انتخاب کردن اعتبارات ضروری این مشکل را بر طرف کنیم.

پرویز کولانی فرماندار قروه نیز در این ملاقات نقل کرد: با توجه به پتانسیل ها و احتیاج های شهرستان، سال آینده در توزیع اعتبارات نظر خاصتری به بخش ورزش خواهد شد و سعی خواهیم کرد با همکاری سیستم ورزش و جوانان معضلات این بخش را به حداقل منتقل بکنیم.

–لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد–

گردآورنده : شهرام ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حقوق صحبت ما را به باد داد و برفت
««« »»»
وفای صحبت ياران و همنشينان بين

کردستان آماده واگذاری پروژه های ورزشی به بخش خصوصی است

TT / 69 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال