نباید انتظارات از تیم شهرداری گرگان بالا باشد/جذب دو بازیکن خارجیبه گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی ایزدپناه شامگاه دوشنبه پس از شکست خانگی تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل همنام اراکی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نیمه اول به علت اینکه تحت تاثیر نام حریف بودیم بازی را بد شروع کردیم اما بازیکنان در نیمه دوم خود را پیدا کردند و جانانه جنگیدند.

ایزدپناه با رضایت از عملکرد بازیکنان اظهار کرد: از عملکرد بازیکنان راضی هستم چون کم کاری نکردند از طرفی شرایط مالی امسال مناسب نیست و سعی کردیم از بازیکنان جوان و باانگیزه استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: وضعیت ما روز به روز بهتر خواهد شد البته نباید از تیمی که سقف بودجه اش به اندازه جذب حتی دوبازیکن ملی هم نیست، توقع بیش از اندازه ای داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: بودجه شهرداری در حدی نبود که بتوانیم بازیکن ملی جذب کنیم اما تیم اراک سه یا چهار بازیکن ملی پوش و دو بازیکن خارجی خیلی خوب در ترکیب داشت که هریک می توانند تعیین کننده باشند.

سرمربی تیم شهرداری گرگان درباره شعار برخی تماشاگران گرگانی که از روی نارضایتی سرداده شد، گفت: من هم با شعار تماشاگران موافق هستم؛ تیمی که این همه هوادار دارد انتظار می رود بودجه بیشتری داشته باشد تا بتوانیم تیم بهتری ببندیم و پاسخگوی هواداران باشیم.

ایزدپناه از جذب دو بازین خارجی خبر داد و بیان کرد: مسئولان قول جذب دو بازیکن خارجی (یک بازیکن صربستانی و یک بازیکن افریقایی – امریکایی) را داده اند که در صورت تحقق این موضوع شرایط بسیار بهتر می شود.

وی همچنین درباره جذب محمد شاهسوند اظهار کرد: این بازیکن روز گذشته به جمع ما اضافه شده و هنوز کارت بازی وی صادر نشده و از بازی بعدی می تواند بازی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته دوم رقابت های لیگ برتر بسکتبال تیم شهرداری گرگان در خانه با نتیجه ۸۰ بر ۶۷ مغلوب تیم شهرداری اراک شد.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال