احیاء واحدهای کوچک و متوسط استان قزوین در دستور کار قرار گیرد


احیاء واحدهای کوچک و متوسط استان قزوین در دستور کار قرار گیرد

نماینده مردمان قزوین در مجلس شورای اسلامی نقل کرد: توجه ویژه به احیاء واحدهای محصولی می‌تواند مقدار قابل توجه‌ای از معضلات استان را از بین برد.

تصویر و عکس   احیاء واحدهای کوچولو و متوسط استان قزوین در دستور کار قرار گیرد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از قزوین، سیده حمیده زرآبادی امشب در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین که در تالار جلسات استانداری قزوین به انجام رسانده شد، بیان داشت: احیای واحدهای کوچولو و متوسط قادر هست مقدار قابل توجه ای از معضلات استان را از بین برد.

وی یاد آوری کرد: توجه به تولیدات داخلی یکی از تکالیف همگانی به حساب مییاید و با توجه با تولیدات داخلی نیز بخشی از معضلات استان از بین برده میشود.

داوود محمدی نیز در این نشست بیان داشت: در سطح کشوری و کلان به بحث معدن و تجارت آن چنان که باید پرداخته نشده و بیشتر توجه این سازمان به بحث صنعت است.

وی عنوان کرد: تامین منابع مالی شرکت ها و همچنین معافیت شرکت ها کاسپین و البرز از پرداخت مالیات ازدیاد بهره بری و خواست کاهش مخارجها از اصلیترین نکات در بحث صنعت است که باید توجه خاصی به این نکات شود.

بهمن طاهرخانی نیز در این نشست بیان داشت: چنانچه صنعت و کشاورزی در تاکستان در جوار هم ادغام شود قادر هست ازدیاد بهره بری و ایجاد شغل را به خود همراه با داشته باشد.

وی اضافه کرد: همین طور باید بتوانیم محصولات ساخته شده توسط کشاورزان را به کشورهای دیگر صادر کنیم تا بخشی از معضلات استان از بین برده شود.

روح اله بابایی صالح نیز در این نشست بیان داشت: پشتیبانی از سرمایه گذاران داخلی و بخش های داخلی می توان شاهد بهبود استان قزوین در زمینه های گوناگونی باشیم.

– نظرات شما مايه دلگرمى ماست –

گردآوری توسط : كيميا ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شوکت پور پشنگ و تيغ عالمگير او
««« »»»
در همه شهنامه‌ها شد داستان انجمن

احیاء واحدهای کوچک و متوسط استان قزوین در دستور کار قرار گیرد

TT / 86 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال