تولیدکنندگان استان قزوین حمایت می شوند


تولیدکنندگان استان قزوین حمایت می شوند

استاندار قزوین نقل کرد: توجه به تولیدکنندگان داخلی و پشتیبانی از این اشخاص می‌تواند در جهت بهبود استان قزوین در این زمینه نقش داشته باشد.

تصویر و عکس   تولیدکنندگان استان قزوین پشتیبانی می شوند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از قزوین، فریدون همتی امشب در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین که در تالار جلسات استانداری قزوین به انجام رسانده شد، بیان داشت: برای تولید داخلی در کشور باید جاذبه ایجاد شود.

وی عنوان کرد: برای ازدیاد تولیدکنندگان و همچنین سرمایه گذاران باید جاذبه ایجاد شود تا این اشخاص بتوانند در این راستای انگیزه ضروری را برای ازدیاد تولید داشته باشند.

همتی بیان کرد: باید با همکاری همه سیستم،ها از جمله سازمان صنعت و معدن بخشی از تولید، تولیدات استان به خارج از کشور صادر شود تا تولیدکنندگان نیز بتوانند میزان تولید خود را زیاد بکنند.

وی عنوان کرد: توجه به تولیدکنندگان داخلی و پشتیبانی از این اشخاص قادر هست در جهت بهبود استان قزوین در این زمینه نقش داشته باشد.

همتی با اشاره به اهمیت توجه به اشتغالزایی در استان و همچنین رونق اقتصادی تصریح کرد: امیدواریم بستری موردعلاقه برای ایجاد تولید و اشتغال در استان قزوین ایجاد شود.

****************************

تهیه شده توسط : به‌آفرين ژ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سر عاشق که نه خاک در معشوق بود
««« »»»
کی خلاصش بود از محنت سرگردانی

تولیدکنندگان استان قزوین حمایت می شوند

TT / 48 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال