تورس: امیدوارم فردا موفق به گلزنی شوم؛ می‌خواهیم به عنوان صدرنشین صعود کنیم


تورس: امیدوارم فردا موفق به گلزنی شوم؛ می‌خواهیم به عنوان صدرنشین صعود کنیم

طرفداری – فرناندو تورس، مهاجم سرشناس اتلتیکومادرید که به همراه دیه گو سیمئونه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل روستوف شرکت کرده بود، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش AS، تورس ابتدا درباره بازی فردا گفت:

از اینکه همراه اتلتیکو در چمپیونزلیگ حضور دارم خوشحالم. ترکیب تیم بسیار رقابتی و ورود به ترکیب اصلی کار دشواری‌ست. رقابتی سالم که برای پیشرفت بازیکنان و تیم ضروری‌ست. صعود به دور حذفی به خودی خود اتفاقمهمی محسوب می‌شود اما دوست داریم به عنوان تیم اول به این مرحله برسیم و بنابراین با تمام قدرت در بازی فردا به میدان خواهیم رفت.

تواضع

می دانیم که تواضع نباید هیچ‌گاه فراموش شود. این را به خصوص در اتلتی که نماد رسیدن به قله با تواضع، احترام به حریف و تلاش تا پایان است می‌توان آموخت. به این شعار و به مربی اعتقاد داریم چون می‌بینیم که تمام آن ها به واقعیت تبدیل شده است. وقتی فکر کردیم یک بازی راحت است، یعنی اشتباه می‌کنیم. ما نمی‌توانیم ریلکس باشیم چون در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا جزئيات سرنوشت‌ساز هستند. 

کاراسکو

همه برای کاراسکو خوشحالیم. او همه‌چیز را برای ادامه این روند در اختیار دارد و به وضوح می‌توان استعداد فراوان را در او دید. امیدوارم هم‌چنان بتواند به هر طریقی که شده به تیم کند و هیچ گاه این روند مثبتش متوقف نشود.

گلزنی با پیراهن اتلتیکو در چمپیونزلیگ در ویسنته کالدرون

امیدوارم این طلسم در بازی مقابل روستوف شکسته شود اما این‌گونه نیست که این مسئله برای من به یک عقده تبدیل شده باشد. امیدوارم با زدن اولین گلم در این فصل از چمپیونزلیگ، هم به تیم کمک کنم و هم طلسمم شکسته شود.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات