بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)


طرفداری– بنیاد منچستریونایتد که سازمانی با امور خیریه محسوب می شود، امروز برای هواداران کم سن و سال این باشگاه که محدودیت های جسمی دارند، فرصتی را فراهم کرد تا با ستارگان این تیم دیدار و گفتگو کنند و عکس و امضا بگیرند. این مراسم با عنوان “روز رویایی” برگزار می شود.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، این مراسم همه ساله دو بار در مجموعه تمرینی AON (نام تجاری کمپ کرینگتون) برگزار می شود و مهمان های دعوت شده از سراسر انگلستان و حتی کشورهای خارجی همچون مالت یا کانادا به منچستر سفر می کنند. پل پوگبا که برای اولین بار به عنوان بازیکن منچستریونایتد در این مراسم شرکت می کرد، درباره این رویداد گفت:

وقتی مشاهده می کنید که آن ها چگونه در حال جنگیدن با شرایط خاصشان هستند، تازه متوجه می شوید که چقدر خوش شانس هستید. ما عشقمان را به این کودکان تقدیم می کنیم و امضای پیراهن های آن ها و گرفتن عکس با آن ها برایمان لذت بخش است. من می خواهم که لبخند را روی لب آن ها بیاورم رو روزشان را شاد کنم.

خوان ماتا نیز درباره این مراسم بیان کرد:

همیشه گفته ام که بازی کردن برای منچستریونایتد این شانس را به شما می دهد که لبخندهای زیادی را به روی لب افراد بیاورید. این بچه ها دوران سختی را پشت سر می گذارند و ما قادریم که لبخند را به چهره شان اضافه کنیم و از این بابت بسیار به خودمان افتخار می کنیم.

وین رونی – کاپیتان منچستریونایتد – نیز در این باره اظهار داشت:

روزهای این چنینی برای بازیکنان بسیار مهم است. ما این بچه ها را می بینیم و روزشان را می سازیم. این برای ما پر اهمیت است که بدانیم می توانیم این کار را برای کودکان انجام دهیم.

عکس هایی از این مراسم را در پایین مشاهده می کنید.بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس)بازیکنان منچستریونایتد و رقم زدن روزی رویایی برای کودکان هوادار این تیم (به همراه مجموعه عکس) 

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال