انجام فستیوال روز شهر لاهیجان در تهران بزرگ


برگزاری جشنواره روز لاهیجان در تهران

فستیوال فرهنگی-اقتصادی روز لاهیجان از چهارشنبه ٢٤ شهریور ماه تا ٢٦ شهریور ماه در منزل هنرمندان تهران بزرگ به انجام رسانده میشود.

بخش جهانگردی تبیان

تصویر و عکس برگزاری فستیوال روز لاهیجان در تهران بزرگ

به اعلان سرزه و به نقل از تبیان از ایرنا حسینعلی خدایگانی روز سه شنبه در مکالمه با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: از آنجائیکه شهرداری ها به عنوان سازمانی مردمان نهاد با احاد مردمان سرو کار دارند و شهرلاهیجان نیز از پیشینه فرهنگی و قدمت تاریخی برخوردار است ضروری است تا جهت ارتقای سطح فرهنگی و معرفی کردن تاریخ کهن این سرزمین و رشد سرمایه گذاری به منظور معرفی تواناییهای جهانگردی آن اقدامات قابل توجهی توسط شهرداری انجام شود.
وی یادآورشد: شهرداری لاهیجان نیز همانند برخی از کلان شهرهای کشور با هماهنگی و همکاری شهرداری تهران بزرگ مراسم اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی را تحت عنوان روز لاهیجان در تهران بزرگ به انجام میرساند.
رییس شورای لاهیجان و رییس شورای مناسب استان گیلان تصریح کرد: معرفی جاذبه های لاهیجان در حدملی و فراملی از اهداف این رویداد بزرگ فرهنگی به حساب مییاید و مشاهیر ، علما و اندیشمندان لاهیجان نیز به عنوان سرمایه های فرهنگی و معنوی این بخش از سرزمین اسلامی ما بشمار می روند.
وی یادآورشد: در این فستیوال علاوه بر معرفی آثار تاریخی و صنایع دستی لاهیجان به چهره ها ، آثار و دستاوردهای مشاهیر ، علما و اندیشمندان لاهیجان توجه میشود .
خدایگانی گفت: حشنواره روز لاهیجان قادر هست به شناخت بیشتر لاهیجان در کشور منجر شود و به پیشبرد اهداف و برنامه های فرهنگی ،اقتصادی و جهانگردی این شهر سرعت ببخشد.
فستیوال فرهنگی و اقتصادی روز لاهیجان از بیست و چهارم تا بیست و ششم شهریورماه جاری در تهران بزرگ به انجام رسانده میشود که گردهمایی آغازین آن از ساعت ۱۰صبح چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ماه در منزل هنرمندان تهران بزرگ واقع در خیابان کریم خان آغاز می شود.
برگزاری نمایشگاه ،اجرای موزیک و اکران و جلسات سخنرانی اقتصادی و فرهنگی از جمله برنامه های این فستیوال است.

www.irna.ir

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از محیط رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما نکته تایید تبیان نیست .

*********************

نگارنده : فيروز ح.

گوناگون گردشگری در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون طهارت نبود کعبه و بتخانه يکيست
««« »»»
نبود خير در آن خانه که عصمت نبود

انجام فستیوال روز شهر لاهیجان در تهران بزرگ

TT / 88 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال