تصویر و عکس سالمند آقا ۹۳ ساله با شهامت تعجب آور


عکس پیر مرد ۹۳ ساله با شجاعت حیرت آور

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس تصویر و عکس پیر مرد 93 ساله با شهامت حیرت آور
بدلکاری های پر خطر معمولا توسط اشخاص قوی و جوان انجام می شود زیرا این اشخاص قدرتمندی ان را دارند تا فشارهای گوناگون این کار را تحمل کرده و از شرایط سفت جان سلامت به در ببرند اما در این میان پیرمردهایی نیز هستند که هنوز دست به کارهای پر خطر می زنند.“تام لسکی” پیرمرد ۹۳ ساله ای است که چندی پیش قادر بود رکورد قدم زدن روی بال هواپیما را بشکند. او در یک سفر ۸۱ دقیقه ای بر روی بال هواپیمایی ایستاد و چندین قدمی روی آن برداشت تا رکورد سالخورده ترین فرد این عرصه را بنام خود به تصویب رساند.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس تصویر و عکس پیر مرد 93 ساله با شهامت حیرت آور

این مرد قبلا نیز رکورد را خودش در اختیار داشت ولی حالا با پیشرفت بخشیدن آن دیگر تمامی رقبای نزدیک خودش را از گردونه مسابقه خارج کرد. او در رکوردزنی قبلی خود چندین کانون خیریه را نیز شریک کرد و قادر بود یک میلیون پوند به آن ها یاری رساند.

این مرد که دو سال پیش یک مقام افتخار ملی نیز کسب کرده است در رابطه با مسافرتش نقل میکنید: این سفر بسیار خنک بود و البته پر سروصدا اما همه این معضلات با تفکر به شکست رکورد ساده می شود.

*****************************

مسئول متن : ستايش ی.

عکس های عجیب در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز سر غيب کس آگاه نيست قصه مخوان
««« »»»
کدام محرم دل ره در اين حرم دارد

تصویر و عکس سالمند آقا ۹۳ ساله با شهامت تعجب آور

TT / 66 — TP / 33%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال