عکس و تصویر مردی که با دماغ قدرتمندش در رکورد های گینس به ثبت رسانده شد


عکس مردی که با بینی قدرتمندش در رکورد های گینس ثبت شد

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس تصویر و عکس فوت شدی که با نگاه کنی توانااش در رکورد های گینس به تصویب رسانده شد
 هوایی که ما تنفس می کنیم از طریق دهان یا نگاه کنی بیرون میرود اما فشاری که نگاه کنی وارد می کند بسیار کمتر از آن است که قادر به باد کردن یک بادکنک باشد اما از آنجایی که هیچ چیز غیر امکان نمی دارد همین عضو کوچولو هم قادر هست خلاف نگاه همه فوق العاده شود.
“جمال تکشلاشویلی” اهل گرجستان فردی است که متفاوت ترین نگاه کنی جهان را دارد اما فرق این نگاه کنی از نگاه شکل نیست بلکه توانی بیشتر از دهان یک فرد معمولی دارد.این مرد قادر هست به سادگی کیسه های آب جوش را با نگاه کنی اش باد کند.
همانطور که آگاهی میدارید کیسه های اب جوش از جنس های ضخیمی ساخته شده اند و باد کردن ان ها با دهان هم کار ساده ای نیست اما “تکشلاشویلی” کسی است که رکورد باد کردن کیسه آب جوش با نگاه کنی را در اختیار دارد.
این مرد دارای ریه های بسیار قوی است و پزشکان اعتقاد دارند عضلات داخلی اندامش به قدری قدرتمند شده اند که اگه در دست های او جمع شوند توانایی ای برابر با تانک را به او می دهند زیرا تمام نیروی خارج کردن هوا از نگاه کنی از  عضلات شش گرفته می شود.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس تصویر و عکس فوت شدی که با نگاه کنی توانااش در رکورد های گینس به تصویب رسانده شد
این جوان ۲۳ ساله در سال ۲۰۰۹ قادر بود در عرض یک دقیقه سه کیسه اب جوش را تا حد انفجار باد کند و همین راهی بود تا نامش وارد کتاب رکوردهای گینس شود. این جوان که یک مربی جودو است راز نگاه کنی توانااش را ورزش بسیار و تمرینهای هوازی آگاهی میدارد

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد-

نگارنده: پويان ذ.

عکس های عجیب در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کاغذين جامه به خوناب بشويم که فلک
««« »»»
رهنمونيم به پای علم داد نکرد

عکس و تصویر مردی که با دماغ قدرتمندش در رکورد های گینس به ثبت رسانده شد

TT / 109 — TP / 42%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال