تصویر و عکس مردی که طولانی ترین مژه های جهان را دارد


عکس مردی که بلندترین مژه های دنیا را دارد

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس تصویر و عکس فوت شدی که بلندترین مژه های جهان را دارد

فوت شدی که بلندترین مژه های جهان را دارد +تصویر و عکس,امروز :یک مرد اوکراینی ادعا می کند که بلندترین مژه های جهان را دارد.

یک مرد اوکراینی ادعا می کند که بلندترین مژه های جهان را دارد. او راز رویش باورنکردنی و غریب مژه های خود را یک غذا عنوان که نام آن غذا را لو نداد.تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس تصویر و عکس فوت شدی که بلندترین مژه های جهان را داردوالری اسماگیلی ۵۸ ساله اهل کیف نقل کرد: پس از این که رژیم خوراکی ای خود را عوض کردم ناگهان طعم های من آغاز به رشد کرد. راز این مساله قادر هست کلید خوشبختی من باشد.

او نقل میکنید از وقتی که مژه هایش آغاز به رشد کرده اند توجه همه خانمها به او جلب شده است به این علت که آنها نیز درپی پی بردن به این راز هستند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس تصویر و عکس فوت شدی که بلندترین مژه های جهان را دارداو پس از این که متوجه مهم بودن مژه های بلند در زنها شد بر آن شد راز خود را لو ندهد و از آن برای پولدار شدن بهره گیرد.تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس تصویر و عکس فوت شدی که بلندترین مژه های جهان را دارداین مرد تصمیم دارد که مژه های خود را کوتاه کند به این علت که چشمهایش را بسیار سنگین کرده اند اما قبل از آن قصد دارد تا این رکورد خود را در گینس به تصویب رساند.

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد-

تهیه کننده: شيدا ز.

عکس های عجیب در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش گفتم بکند لعل لبش چاره من
««« »»»
هاتف غيب ندا داد که آری بکند

تصویر و عکس مردی که طولانی ترین مژه های جهان را دارد

TT / 133 — TP / 66%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال