این سنگها در کرانه کشور ژاپن می گریند (۳ عکس)


این سنگ ها در ساحل ژاپن گریه می کنند

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس این سنگ ها در ساحل کشور ژاپن میگریند

این سنگ ها در ساحل کشور ژاپن میگریند 

در سواحل کشور ژاپن و شب هنگام سنگ هایی را میبینیم که انگار اشک روی آن ها سرازیر شده است و صحنه بسیار باحالی بوجود می آید. یک شرکت تصویربرداری در کشور ژاپن به خلق تصاویری از طبیعت توجه کرده که در نظر نخست به نظر می‌رسد یک نفر چندین رشته نورانی را روی سنگ‌ها انداخته، اما در واقعیت این یک منظره زنده است.

به اعلان سرزه و به نقل از گیزمودو، شرکت تصویربرداری Tdub Photo در کشور ژاپن یک کلکسیون تصاویر را با عنوان “سنگهای گریان” انتشار داده که در آن، گروهی از میگوهای شب‌تاب بر روی سنگهای ساحل دریای داخلی ستو در اوکایاما نمایش داده شده‌اند و مشابه اشک‌های این سنگها به نظر می‌رسند.

شب‌تابی یکی از حقه‌های زندگی کردی طبیعت است و این شرکت ژاپنی ناچار بود شمار زیادی نقل می کنی Vargula hilgendorfii را در وضعیت طبیعی‌شان یافته و در این کلکسیون تصاویر بهره گیرد. این میگوها که “کرم‌های شب‌تاب دریا” نیز نامیده می‌شوند، از طول حدود ۱۰ میلیمتر برخوردار بوده و بومی سواحل جنوبی کشور ژاپن هستند.این میگوها معمولا در کف آب‌های کم‌عمق زندگی می‌کنند و شب‌ها به سطح آب می‌آیند

که به عکاسان مجوز داده آن‌ها را با حقه‌ای در برنامه خود بهره گیرند.این عکاسان برای این کار، شیشه‌های نگهدارنده را بهره گرفتند که سوراخی داخل آن‌ها تعبیه شده و مقداری گوشت نپخته داخل آن‌ها واقع بود. این شیشه‌ها در آب دریا گذاشته شد تا میگوها با بوی گوشت به سمت آن‌ها به سوی خود کشیده شوند. در نهایت محتوای این شیشه‌ها روی سنگها ریخته شد تا این تصاویر خوشگل به تصویب رسانده شوند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس این سنگ ها در ساحل کشور ژاپن میگریند

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس این سنگ ها در ساحل کشور ژاپن میگریند

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال