هتل های فانتزی و گرانبها کشورمان ایران را بشناسید (۲۷ عکس)


هتل های لوکس و گران قیمت ایران را بشناسید

اینبار از فانتزیترین و پربهاترین هتل های کشورمان می گوییم، از هتلی که یادآور شکوه سازنده ای کشورمان است، از نخستین هتل دریایی کشورمان، از اقامتگاهی باکلاس و راحت در دل کوه تا بناهایی قدیمی که سقف آن ها را نقاش های ماهر ایرانی دیزاین کرده اند.
وب سایت همگردی: اقامت در یک شهر به اندازه بازدید از آن مهم و مؤثر است. گهگاهی می توان اقامتی ساده و ارزان را آزمود و حتی با فرهنگ مردم منطقه نیز بیشتر آشنایی پیدا کرد، اما گهگاهی باید درپی اقاتی لوکس و راحت بود، درپی تجربه ی آرامشی از جنس خانه اما دور از شهر خود. درباره هتل های لوکس گوشه و کنار جهان پیوسته خوانده و شنیده ایم اما اینبار از فانتزیترین و پربهاترین هتل های کشورمان می گوییم، از هتلی که یادآور شکوه سازنده ای کشورمان است، از نخستین هتل دریایی کشورمان، از اقامتگاهی باکلاس و راحت در دل کوه تا بناهایی قدیمی که سقف آن ها را نقاش های ماهر ایرانی دیزاین کرده اند.


تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس هتل های لوکس و گران قیمت کشورمان را بشناسید۱) هتل داریوش، جزیره کیش

هتل بزرگ داریوش در شرق جزیره کیش وارد شدنی مانند دروازه ملل تخت جمشید دارد و تمام ‎دکوراسیون و خارجی محوطه عمومی و داخلی هتل از تزئینات ایرانی الگو برداری شده تا شما در زمان اقامت خودتان در کیش، شکوه سازنده ای کشورمان را از نزیک نگاه کرده و احساس کنید.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس هتل های لوکس و گران قیمت کشورمان را بشناسید

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس هتل های لوکس و گران قیمت کشورمان را بشناسید

هتل داریوش با داشتن ۵ ستاره و معیارهای جهانی مورد نیاز، با ۵۰۰ اطاقی که همگی تمامی امکانات رفاهی مورد نیاز رو دارا هستند و امکاناتی مانند سالن بیلیارد، پینگ پونگ، ماساژورهای تایلندی، قایق سواری، نمونه ای کامل از هتلی لوکس با امکانات خصوصی و ساحلی زیباست. این هتل با سرمایه ای معادل ۱۲۵ میلیون دلار و در زمینی به مساحت ۱۲۱ هزار و ۳۳۰ متر ساخته شده.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس هتل های لوکس و گران قیمت کشورمان را بشناسید

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس هتل های لوکس و گران قیمت کشورمان را بشناسید

۲) هتل عباسی، اصفهان

هتلی زیبا و لوکس به جا مانده از زمان صفوی. این هتل یکی از کهنه ترین و کهن ترین هتل های جهان است که در زمان صفوی ساخته شده و همچنان در اوج مانده. در واقع این بنا را شاه پادشاه حسین صفوی به مادر خود هدیه کرده بود.

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس هتل های لوکس و گران قیمت کشورمان را بشناسید

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس هتل های لوکس و گران قیمت کشورمان را بشناسید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال