استخدام ۳ ردیف شغلی در یک موسسه فرهنگی، آموزشی معتبر


مرکز ارتباطات یک موسسه فرهنگی، آموزشی معتبر و با سابقه برای تکمیل کادر اداری خود تعدادی نیروی کار با شرایط زیر در تهران استخدام می نماید.

 ردیف عنوان شغلی تعداد شرایط احراز
۱ گرافیست و صفحه آرا ۱نفر دارای سابقه کار و روزمه قابل قبول(فارغ التحصیلان رشته گرافیک با سابقه کار مناسب در اولویت هستند.) برای انجام این موقعیت شغلی برخورداری از ذوق هنری، توانایی کار با نرم افزارهای مرتبط از جمله فتوشاپ، ایندیزاین، کورل و … همچنین رزومه کاری مناسب در طراحی و صفحه آرایی مجله و دقت و نظم مورد نیاز است.
۲ کارشناسی یا کارشناس ارشد روزنامه نگاری یا ارتباطات ۳نفر که بیش از یک سال از فارغ التحصیلی شان نگذشته باشد.(برای متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد ترجیح این است که فاصله ای بین دو مقطع تحصیلی شان نباشد.) برای این موقعیت کاری داشتن توانایی خوب در نگارش خبر، تسلط به زبان و ادبیات فارسی، برخورداری از شم خبری، تسلط به تایپ و نرم افزارهای کامپیوتری مورد نیاز و روابط عمومی خوب موردنیاز است.(تسلط به زبان انگلیسی برای این موقعیت کاری اولویت ایجاد می کند.)
۳ عکاس و فیلمبردار ۱نفر (متقاضیانی که در رشته عکاسی تحصیل و کمتر از یکسال از اتمام تحصیل شان گذشته باشد الویت دارند.) برای این موقعیت کاری، توانایی کارکردن با تجهیزات روز عکسبرداری و فیلمبرداری، توانایی کار کردن با نرم افزارهای ویرایش عکس و فیلم، سابقه کار قابل قبول در گرفتن عکس های مناسب و رعایت نظم در آرشیو عکس و فیلم مورد نیاز است.
توجه: پذیرفته شدگان بعد از اتمام دوره آزمایشی یک ماهه از بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی برخوردار می شوند.

از علاقه مندان به موقعیت های کاری بالا تقاضا می شود رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

آیا مطمئنید که رزومه شما حرفه‌ای ترین و جذاب ترین رزومه برای این کارفرما است؟ کلیک کنید...‬

آدرس ایمیل: pr935545@gmail.com

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات