جشنواره های فانتزی در دوبی را ببینید (۳ عکس)


فستیوال های لوکس در دوبی را ببینید

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس جشنواره های فانتزی در دوبی را نگاه بکنید

جشنواره های فانتزی در دوبی را نگاه بکنید 

دوبی پیوسته در خرج کردن و خودنمایی کردن در جهان نامدار بوده است و اکنون می خواهد تا با برگزاری فستیوال ها خود را به جهان نمایان کند. ماه ژانویه که می شود همه چیز رنگ و بوی دیگری در دبی می گیرد.
با ملایم شدن گرمای هوا گردشگران گوناگونی از سر تا سر جهان راهی این شهر بزرگ و گردشگری می شوند.

بنابراین سیاست های جهانگردی شهر دوبی به سمت برگزاری رویدادهایی می رود که تعطیلات خوبی را برای گردشگران سر تا سر جهان رقم بزند.به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز حراجی های بزرگ، ضیافتهای مناسبتی و حتی تعطیلات مذهبی که معمولا تاریخ شان هر ساله کمی عوض میشود، هر کدام برای خودشان مهمانی ای دارند که ذکر شماری از آن ها در این مطلب، خالی از لطف نیست.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس جشنواره های فانتزی در دوبی را نگاه بکنیدتقویم وقایع و جشنواره های دبی

فستیوال تهیه کرد دبی ، اواخر ژانویه تا اواخر فوریه ، در این فستیوال یک ماهه متوجه می شوید به چه دلیل این شهر به قطب تهیه کرد خاورمیانه سرشناس است. در این دوره وقتی، فروشگاه های مختلف در سر تا سر شهر تخفیف های خاصی به مشتریان می دهند و تفریحات خیابانی شبیه به آتش بازی نیز جزء لاینفک این زمان است.

رقابت گلف، ماه فوریه، Desert Classic ، کلوپ گلف امارات فوریه هر سال این تورنمنت معتبر را به مسدت ۶ روز به انجام میرساند.جام جهانی، ماه مارچ، ورزشگاه World Series ، این ورزشگاه مسابقات اسب دوانی اهمیتی می داری را در دبی به انجام میرساند. در این مسابقات، شرکت کنندگانی از سر تا سر جهان با هم رقابت می نمایند و هر یک سعی را در کسب مقام نخست و تصاحب جایزه ی ۶ میلیون دلاری آن دارند.

نمایش عروس –ماه آوریل، در ماه آوریل اکرانهای عروسی باورنکردنی و همچنین وقایع مختلف دیگری در سر تا سر شهر به انجام رسانده میشود. اما مکان عمده این جشن، مرکز نمایشگاه های جهانی (International Exposition) می باشد.

انجمن تجاری عربی، اوایل ماه می، این انجمن تجاری که جایگاه اهمیتی می داری در حالت تجارت خاورمیانه دارند هر ساله در ماه می به انجام رسانده شده و حدود ۱۰۰ ملیت مختلف در آن شرکت دارند.سورپرایز فصل تابستان، ماه جون، این فستیوال که از دوست داشتنیترین جشنواره های دبی به حساب مییاید به مدت ۱۰ هفته زمان میبرد

و کنسرت های محیط باز، اکرانهای مختلف و تخفیفات شگفت انگیز در مراکز تهیه کرد سطح شهر از جمله اتفاقاتی است که در این سروپرایز روی می دهد.نمایشگاه منسوجات جهانی خاورمیانه، سپتامبر، در این همایش گستره ای از نمایشگاه های مربوط به پارچه که در مرکز نمایشگاه های جهانی به برگزار می شو، ارائه می گردد.

بازی راگبی، ماه نوامبر ، فصل راگبی که فرا می رسد، دبی میزبان مسابقات آن می شود. این رویداد حدود ۳ روز زمان میبرد و یک سری تفریحات حاشیه ای نیز در جوار آن به انجام رسانده میشود.روز ملی استقلال دبی، دوم ماه دسامبر، دبی در این روز رسیدن به استقلال خود و رهایی از سلطه ی انگلیس را گرامی می دارد. همچنین در سایر مراکز فرهنگی شهر وقایع و ضیافتهای وطنی و میهنی به انجام رسانده میشوند.
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس جشنواره های فانتزی در دوبی را نگاه بکنید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال