تمیزترین شهرهای دنیا را ببینید (۱۱ عکس)


تمیزترین شهرهای جهان را ببینید

عکس شماره ۱ ⇩

عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنید

پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنید 

با نگاه کلی به یک شهر می شود پی برد که تمز هست یا نه.حتی با نگاه کردن یک عکس از نمای کلی هم می شود داوری کرد شبیه به تصویر و عکسهای زیر. شهرهایی در دنیا حضور دارند که همکاری مردمان با مقامات سبب شده پاکترین شهر دنیا را داشته باشند واز آن صفا بکنند.

در تمامی اسامی قرار گرفته در فهرست پاکترین شهرهای دنیا به نقش اصلی رعایت فرهنگ تنظیف توسط هر شهروند و دربرابر عملکرد دست اندرکاران آن شهر می رسیم و دستاورد آن را در این تصاویر تماشایی میبینیم.

عکس شماره ۲ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنید«کلگری» واقع در کشور کانادا با ۲ میلیون نفر جمعیت در جایگاه دهم قرار دارد.
عکس شماره ۳ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنیدهوای پاک و خیابانهای تمیز،«آدلاید» کشور استرالیا را در این جا گذاشته است.
عکس شماره ۴ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنیدهوای پاک و خیابانهای تمیز،«آدلاید» کشور استرالیا را در این جا گذاشته است.
عکس شماره ۵ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنیدجایگاه هفتم متعلق به «مینیاپولیس» مینه سوتا است.
عکس شماره ۶ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنیدششمین شهر بزرگ کشور ژاپن «کوبه» است و در جایگاه ششم قرار دارد.
عکس شماره ۷ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنیدشهر سبز اروپا در سال ۲۰۱۴ کپنهاگ،دانمارک عنوان پنجمین شهر تمیز دنیا را در سال ۲۰۱۶ دارد.
عکس شماره ۸ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنیدهلسینکی ،فنلاند علاوه بر تمیز بودن مرکز تعلیم ،سیاست، تحقیق و فرهنگ این کشور است.
عکس شماره ۹ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنیدجایگاه سوم متعلق به «ولینگتون» نیوزیلند است.
عکس شماره ۱۰ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنید«اسلو» نروژ جایگاه دوم را از آن خود کرد.
عکس شماره ۱۱ ⇩عکس پاک ترین شهرهای دنیا را نگاه بکنیدسبز ،تمیز ،بدون ناپاکی،هوای پاک ، خصوصیتهای «فرایبورگ» کشور آلمان است که این شهر را در جایگاه اول گذاشته است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال