جانداران غیر طبیعی به چه نقل کنند؟


موجودات غیر ارگانیک به چه گویند؟

عکس جانوران غیر ارگانیک به چه گویند؟

 جانوران غیر ارگانیک که از جمله ما آنها را جن ، همزاد و…. می نامیم اینها موجوداتی هستند که در این جهان می زیند مانند همانطوری که ما می زییم اما با شکلی دیگر و نمی شود وجود انها را منکر شد مانند این که یک همزادی نقل بکنید انسانی در این جهان وجود ندارد .

  این جانوران بسیار علاقه مند به رابطه با انسانها هستند چرا که ما در ذات خود با آنها فرق می داریم ما انسانها چیزی داریم که آنها ندارند و همینطور آنها امکاناتی دارند که ما نداریم اما چیزی که ما داریم ارزش بیشتری در کائنات دارد و آنها به این علت خود را نزدیک میکنند .

 در شرایط گوناگون قابل رویت هستند که بستگی به حالات طرف دارد چنانچه پیش این که چشم سوم یا چشم دیدن شما باز گردد انها را بشکلی گوناگون بسته به داخل خود نگاه خواهید کرد که البته درانجا هم از چشم سوم می‌ بینید اما کامل نه ! چنانچه برای رابطه با شما بیایند بیشتر سعی میکنند بشکل یکی از آشنایان شما نمایان ساخته شوند که شما رابطه احساسی با آن شخص دارید البته امکان می دارد تجربه شخصی دیگر فرق داشته باشد . مورد قابل توج این است که همانقدر که حسن دارد ضرر هم دارد پس داشتن یا نداشتنش تفاوتی نمی کند .
  
 از محاسنش میتوان کمک در رویا دیدن ، خبر از اتفاقات آینده ، همراهی با شما ، و تکمیل کردن کالبد اختری نام برد و صدماتش قادر می باشد به شما در مسائل مادی یاری رساند ه قادر می باشد ظرف یک شب همه چیز را در زندگی شما بهم بریزد .

 یکی از عادت هایی که فوت شده ها از مکان های تاریک مانند زیرزمین ها و …. به وحشت می افتادند و جن و… نگاه می‌ کردند که بیشتر در شب پیش میامد که علت عمده آن این است که در تاثیر ترس پیوندگاه انسان انتقال داده می شود و قادر می باشد چنانچه نیروی ترس زیاد باشد کارهایی کند ماورا طبیعه اما بر تاثیر یک ترس از محیطی تاریک پیوندگاه به مکانی میرود که این جانوران قابل رویت میشوند و چون آنها از انرژی که دراثر ترسیدن رویت میشود صفا می کنند پس ما چیز های باورنکردنی و غریب و به شکل ترسناک ترین چیزهایی که در خیالمان می آید آنها را می نگاه کنیم و انها فقط عکس و تصویر داخل ما را نمایان می کنند و باحال این است که چنانچه در شرایط دیگری به آن مکان برویم اصلا این شکلها را نمی نگاه کنیم . و در صورت این که چشم سوم گشوده نشده باشد بصورت سنگینی بر فرق سر یا سوزش ناف و… آنرا احساس میکنیم .
 در رابطه با بختک که میگویند وجود می داری است که بروی انسان می افتد که یک قصه از روی ناآگاهی است . بختک در اصل یک طلاق مابین کالبد جسم و کالبد اختری است که جسمو کالبد از هم طلاق گرفته اند اما آگاهی مابین جسم و کالبد مانده و دراین وضعیت بر اساس عادت انسان میخواهد بر تاثیر حرکت عضلات دست یا پا را تکان دهد و هیج جیز تکان نمی خورد .علت این است که آگاهی در وضعیت کالبد اختری است و شما با قصد به عملی قادر می باشید کاری به انجام رسانید و آنجا همه چی فقط با نیروی قصد به حرکت می آید و شما چنانچه در این وضعیت قرار گرفتید زور نزنید فقط قصد به عملی کنید و آنرا صدا بزنید.

— لطفا نظر دهيد —

نگارش توسط : به‌آفرين ژ.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

محروم اگر شدم ز سر کوی او چه شد
««« »»»
از گلشن زمانه که بوی وفا شنيد

جانداران غیر طبیعی به چه نقل کنند؟

TT / 133 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال