درمان کرم معده و انگل های روده ای با طب سنتی


کرم معده, انگل های روده ای, طب سنتی

درمان کرم معده و انگل های روده ای با طب سنتی

انگل های دستگاه گوارش

باید به مدت یک هفته، هر روز یک قاشق مربا خوری از پودر آویشن برگ پهن به غذای مصرفی اضافه کرد. و هر شب نصف قاشق مرباخوری از پودر آویشن برگ باریک را در یک استکان آبجوش دم نمود و نوشید.

کرم کدو

30 گرم برگ تازه یا خشک گردو را در 4 لیوان آب جوشانیده سپس صاف نموده و صبح، ظهر، عصر و شب هر بار یک استکان میل کند و این کار را تا حصول بهبودی ادامه دهد. طب اسلامی برای مبارزه با انگل ها و کرم های روده ای خوردن 7 عدد خرما در صبح به صورت ناشتا توصیه می کند که برای اثر بخشی نباید تا ظهر چیز دیگری مصرف نمود. در ضمن یکی دیگر از روش های از بین بردن انگل های روده ای جویدن و خوردن هسته سیب مرکبات است.

درمان کرم معده و انگل های روده ای با طب سنتی

مطالب پیشنهادی

طرز تهیه معجون برای افرادی که سیگار را ترک می کنندطرز تهیه معجون برای افرادی که سیگار را ترک می کنندپاکسازی ریه افراد سیگاری – شستشوی ریه هاپاکسازی ریه افراد سیگاری – شستشوی ریه هاخوردنی مفید برای تسکین درد معدهخوردنی مفید برای تسکین درد معدهدرمان یائسگی مردانه با افزایش تستوستروندرمان یائسگی مردانه با افزایش تستوستروناین خوردنی ها برای افرادی میگرنی ضرر دارنداین خوردنی ها برای افرادی میگرنی ضرر دارندخوراکی های سرشار از کلسیم | درمان پوکی استخوانخوراکی های سرشار از کلسیم | درمان پوکی استخوانبیماری سرطان پستان و رابطه زناشوییبیماری سرطان پستان و رابطه زناشوییقطب آموزشی, پژوهشی و درمانی سرطان در کشورقطب آموزشی, پژوهشی و درمانی سرطان در کشورخوردنی هایی که دشمن سرطان هستندخوردنی هایی که دشمن سرطان هستندآموزش کامل درمان بیماری فیبر ومیالژیاآموزش کامل درمان بیماری فیبر ومیالژیاچگونه سم ها را از بدن بیرون کنیم؟ + آموزش دفع سمومچگونه سم ها را از بدن بیرون کنیم؟ + آموزش دفع سمومدرمان عفونت های زنانه (مهبل – واژن) در خانهدرمان عفونت های زنانه (مهبل – واژن) در خانه

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات