درمان شقاق در طب سنتی | درمان گیاهی شقاق مقعد


درمان شقاق, طب سنتی, شقاق مقعد

درمان شقاق در طب سنتی | درمان گیاهی شقاق مقعد

هفت روز پشت سر هم صبح ناشتا، افراد بالغ یک لیوان عناب در دو لیوان آب و کودکان یک استکان عناب را در دو استکان آب جوشانده و پس از نرم شدن عناب ها، آن ها را فشرده و هسته و تفاله ها را جدا نموده و بقیه را میل کند.

درمان شقاق در طب سنتی | درمان گیاهی شقاق مقعد

مطالب پیشنهادی

این ها باعث تشدید آکنه می‌شونداین ها باعث تشدید آکنه می‌شوندکاهش فشار خون با غذا | رژیم غذایی خوب برای کاهش فشار خونکاهش فشار خون با غذا | رژیم غذایی خوب برای کاهش فشار خونبامیه و دیابت / بامیه و قند خونبامیه و دیابت / بامیه و قند خونفواید مصرف روزانه عناب برای سنگ کلیهفواید مصرف روزانه عناب برای سنگ کلیهبهترین مارک واکسن آنفولانزا + قیمت واکسن آنفولانزا 95بهترین مارک واکسن آنفولانزا + قیمت واکسن آنفولانزا 95ادرار با این رنگ ها نشانه چیست؟ + تصاویرادرار با این رنگ ها نشانه چیست؟ + تصاویرخستگی روزانه و چرت های طولانی از مهمترین نشانه های دیابتخستگی روزانه و چرت های طولانی از مهمترین نشانه های دیابتمعرفی مواد غذایی برای درمان التهاب در بدنمعرفی مواد غذایی برای درمان التهاب در بدنخوردنی برای درمان آسم و مشکلات تنفسی + مدیریت سرطانخوردنی برای درمان آسم و مشکلات تنفسی + مدیریت سرطانفواید بادنجان برای رفع نگرانی و اضطراب و استرسفواید بادنجان برای رفع نگرانی و اضطراب و استرسمضرات شکستن قلنج انگشتانمضرات شکستن قلنج انگشتانفواید دویدن برای سلامتی / فایده دویدنفواید دویدن برای سلامتی / فایده دویدن

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال