معمای شرلوک هلمز، قاتل کیست (۲ عکس)


معمای شرلوک هلمز، قاتل کیست

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس معمای شرلوک هلمز، قاتل کیست

شرلوک هولمز نام یک کاراگاه اختصاصی و شخصیتی قصه ای است. قصه ای شرلوک هولمز اولین بار توسط نگارنده و پزشک اسکاتلندی سر آرتور کانن دویل ساخته و توجه شد و در کتاب‌ها مطرح شد. اما یکی از معماهای باحال شرلوک هولمز ، یافتن قاتل خانم است. سایت آسمونی در این مقاله این معمای شرلوک هولمز همراه با جواب آن را برای شما عزیزان آماده کرده است که در ادامه می خوانید.

معروف بودن هولمز به دلیل قدرت استثایی او در مشاهده جزئیات و استنتاج سنجیده بر اساس آن است، توانایی ای که وی را بدون شک سرشناس ترین کارآگاه تخیلی دنیا و یکی از نامدار ترین مخلوقات قصه ای همه اعصار ساخته‌است و علاوه بر همراه دایمی او «دکتر واتسن» و مأموران اسکاتلندیارد خواننده را نیز به حیرت وا می‌دارد. نام کامل او ویلیام شرلوک اسکات هولمز است. شرلوک هولمز در داستان‌های عمده هیچگاه خود را کاراگاه اختصاصی نخوانده، بلکه به عنوان کارگاه مشاور خود را می‌خواند و در نوع خود تک است.

شرلوک هولمز، در روز ششم ژانویه ۱۸۵۴ در روستایی بنام مایکرافت (که اتفاقاً نام برادر بزرگ‌تر وی نیز هست) در ایالت یورکشایر به دنیا می‌آید. زمانی بزرگ می‌شود به دانشگاه آکسفورد می‌رود و اولین معمای جنایی خود را (بنام راز کشتی گلوریا اسکات) در ۲۰ سالگی حل می‌کند. وی پس از طی کردن تحصیلات دانشگاه و فارغ‌التحصیل شدن تصمیم می‌گیرد به عنوان یک کارآگاه اختصاصی به کار توجه بکند و خدمات خود را به مراجعینش پیشنهاد کند که همین مشغله عمده و منبع تأمین معاش وی در بیست‌ و سه سال بعد می‌گردد. شرلوک هولمز، در داستان «اتود در سرخ لاکی» با واتسن آشنا می‌شود و هر دو باهم، در خانه‌ای به شماره پلاک ۲۲۱ب واقع در خیابان «بیکر»، ساکن می‌شوند. بیشتر داستان‌های شرلوک هولمز، از زبان دکتر واتسن، بازگو می‌شوند و نگارنده از ترفند رویارویی کردن هوش و ذکاوت تیز هولمز درمقابل قوه هوش ضعیفتر واتسن، بهره جسته و به این طریق خوب تری فکری کارآگاه مشهور را خوب تر نشان می‌دهد.

کارآگاه «لسترید (یا لستراد)» و «گرگسن» از اسکاتلندیارد، هرگاه راه اشتباهی را، در حل مسائل می‌روند به شرلوک هولمز مراجعه می‌کنند و معمولاً او مسیر صحیح را به آنان نشان می‌دهد.

بزرگ‌ترین دشمن او پروفسور جیمز موریارتی شریر بود که به دست هولمز از بین رفت.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس معمای شرلوک هلمز، قاتل کیستمعمای شرلوک هلمز ( قاتل خانم کیست ) :

شرلوک هلمز در خیابون ها راه می رفت. صبح هنگامی که دید مردمان زیادی جمع شدن. انها دور اندام یک خانم فوت شده انگشتر زده بودن.

او اندام را بازرسی کرد و یک کیف پول یافت. اسمش آنا بود و او با همسرش تماس گرفت. همسرش گوشیو برداشت و شرلوک نقل کرد همسرت فوت شده.

همسرش نقل کرد امکان نداره

شرلوک نقل کرد لطفا بیاین اینجا و مرگشو تایید کنین

همسرش نقل کرد باشه و تلفنو قطع کرد

پس از ۱۰ دقیقه شوهر اومد و جسد رو دید و آغاز به گریستن کرد

شرلوک به افسر پلیس دید و نقل کرد همسرش رو بازداشت کنین. او قاتل است

به چه دلیل؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب

شوهر قاتل است چون شرلوک هلمز به شوهره آدرس نداده بود

— نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش توسط : پرويز ظ.

معما و تست هوش در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر دلی از غمزه دلدار باری برد برد
««« »»»
ور ميان جان و جانان ماجرايی رفت رفت

معمای شرلوک هلمز، قاتل کیست (۲ عکس)

TT / 102 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال