سواحل هیجان انگیز و خوشگل پونالو ؛ با همراه شوید.

 

عکس شماره ۲ ⇩عکس سواحل هیجان انگیز و خوشگل پونالو ؛ با همراه شوید.

پونالو، ساحل شن های مشکی

 

Punalu’u، ساحل شن های مشکی

پونالو که با نام “ساحل شن های مشکی ” نیز سرشناس است یکی از نامدار ترین نمونه های سواحل سیاهرنگ می باشد که از شن و ماسه ‏های سنگ بازالت بوجود آمده است.

زمانی گفتمان از ساحل های مختلف جهان به میان می آید، احتمالا بسیاری از ما سواحلی با شن های روشن و سفید را تصور کنیم به چه دلیل ‏که بیشتر از ساحل های رنگی نگاه کرده ایم. اما بد نیست آگاهی بدارید سواحلی وجود دارد که دارای شن و ماه مشکی رنگ هستند. بنابراین اگه پسندید در مسافرت ساحلی بعدیتان به یکی از سواحل مشکی رنگ جهان بروید ‏قادر هستید ساحل پونالو را برگزید.

 

عکس شماره ۳ ⇩عکس سواحل هیجان انگیز و خوشگل پونالو ؛ با همراه شوید.

تصویر و عکسهای ساحل شن های مشکی

 

پونالو که با نام “ساحل شن های مشکی ” نیز سرشناس است یکی از نامدار ترین نمونه های سواحل دارای شن های مشکی می باشد که از شن و ماسه ‏های سنگ بازالت بوجود آمده است که به همراه مواد مذاب به درون اقیانوس رفته و زمانی که خنک می شدند به این شکل در آمده و ‏به همراه موج ها به ساحل آمده اند.

 

عکس شماره ۴ ⇩عکس سواحل هیجان انگیز و خوشگل پونالو ؛ با همراه شوید.

تصاویر ساحل  پونالو

 

این شن و ماسه های مشکی نه تنها ساحل پونالو را زیبا کرده است بلکه به آن جذابیت ویژه ای نیز ‏بخشیده است. در ساحل پونالو گونه های گوناگونی از جانداران پر خطر نیز وجود دارند که از نمونه های آن می توان به لاک پشت ‏دریایی سبز اشاره کرد که نگاه شده کنار ساحل به روی این ماسه های مشکی می خزند. ‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏‏‏ ‏ ‏

 

عکس شماره ۵ ⇩عکس سواحل هیجان انگیز و خوشگل پونالو ؛ با همراه شوید.

ساحل سیاهرنگ پونالو