تعطیلات فصل تابستان به انتها رسیده و بار دیگر روزهای پرنشاط تحصیل کردن و انجام وظایف مدرسه از راه رسیده است. همه خردسالان و نوجوانان و حتی خود ما بزرگ ترها پس از طی کردن یک هفته کار و تلاش و فعالیت به یک پایان هفته خوشحال و پرانرژی کنار خانواده و دوستان احتیاج داریم. این مطلب به شما نقل میکنید چطور قادر هستید پایان هفته ای پرخاطره داشته باشید.
 
بیلینو؛ اولین پارک عمرانی کشورمان
بیلینو برای اولین بار در کشورمان تلاش کرده در جوار بازی و مشغولی، امکان تجربه و آموزش را برای خردسالان و نوجوانان فراهم کند. در این پارک، خردسالان فرصت بازی با سیستم های قرار می داری آپارتمانی شامل جرثقیل خاک برداری و نوار نقاله، بیل مکانیکی، جرثقیل چنگکی و خودرو حمل الوار را خواهندداشت و بازی و تجربه همزمان با سیستم های قرار می داری راه سازی و آپارتمانی کنار مفرح بودن، مطمئنا تجربه گیراای برای مخاطبان خواهدبود.
 
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس توصیه های هیجان انگیز برای پایان هفته
 
نشانی: تهران بزرگ، آزاد راه همت، پس از یادگار امام، بوستان نهج البلاغه، فاز یک.
تلفن: ۸۸۳۶۷۰۱۸
 
بوستان مینیاتور تهران بزرگ
این بوستان در شرق تهران بزرگ با هدف نمایش ماکت های مینیاتوری آثار میراث جهانی کشورمان که در فهرست یونسکو به ثبت رسیده اند، ساخته شده است. وسعت این پارک حدود ۳ هکتار است.
در فاز نخست ماکت تخت جمشید، چغازنبیل، میدان نقش جهان اصفهان، پاسارگاد، تخت سلیمان، گنبد سلطانیه، ارگ بم، کوه کتیبه بیستون، کلکسیون شیخ صفی الدین اردبیلی، بازار تبریز و آبشارهای شوشتر برای بازدید علاقه مندان در ابعاد کوچولو و بسیار مشابه نمونه قرار می داری ساخته شده است. نگاه کردن این ماکت ها برای خردسالان و نوجوانان بسیار باحال و یاد گیرنده است. ساعات بازدید برای عموم، همه روزه ۸ صبح تا ۸ شب است.
 
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس توصیه های هیجان انگیز برای پایان هفته
 
آدرس: خیابان جانبازان غربی- نبش شاهراه امام علی (ع)
 شماره تماس:۲۶۱۴۲۱۱۴
 
فوتبال انسانی به مکان بازی فوتبال دستی
باشگاه پاس، باشگاهی در محله اکباتان است که بازی فوتبال دستی را در اندازه بزرگ نو سازی کرده؛ به طوری که انسان ها در مکان قرارگیری بازیکن های بازی فوتبال دستی قرار می گیرند و بازی می کنند. برای بهره گیری از این جو باید حتما پیش از مراجعه زمین بازی را برای ساعت نکته نگاه تان رزرو کنید.
هر دور بازی با ۶ تا ۱۴ نفر قابل انجام است. شایان توجه است زنها بدون هیچ گونه محدودیتی و با رعایت پوشش اسلامی قادر هستند فوتبال انسانی را بازی کنند و این بازی محدودیت سنی ندارد. ساعت کار باشگاه همه روزه از ساعت ۷ تا ۲۳ است.
 
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس توصیه های هیجان انگیز برای پایان هفته
 
نشانی: اکباتان، فاز ۱، خیابان ورزش باشگاه پاس قوامین، کلکسیون تفریحی فوتبال انسانی
تلفن: ۰۹۱۲۲۷۷۴۵۴۰
 
نمایش حیرت انگیز دلفین ها و شیرهای دریایی در تهران بزرگ
برای اولین بار در دلفیناریوم برج ولادت اکرانی نادر از هنرنمای هنرمندانی بی حریف را بینید. دلفیناریوم برج ولادت اولین دلفیناریوم غیرساحلی در خاورمیانه و مرتفع ترین دلفیناریوم جهان دارای پیشکسوتترین مربیان خاورمیانه در حد استانداردهای جهانی است. شما قادر هستید در صورت تمایل با شیرهای دریایی و دلفین ها شنا کیند و تمام دغدغه های خود را به فراموشی بسپارید… مدت برنامه هر شب ۱ ساعت از ساعت ۲۱
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس توصیه های هیجان انگیز برای پایان هفته
 
تلفن: ۸۸۶۲۳۶۵۰
 
از جت اسکی تا کایاک سواری
اسکی روی آب، جت اسکی، قایق سواری و کایاک سواری همگی ورزش های آبی مفرحی هستند که تا چندی پیش تنها در شهرهای ساحلی قابل دسترسی بودند نه در تهران بزرگ، اما امروزه برای این که بتوانید این ورزش های پرهیجان را آزمایید، کافی است به دریاچه ۷ هکتاری فشافویه نرسیده به فرودگاه امام، در کیلومتر ۱۸ شاهراه تهران بزرگ- قم بروید.
این کلکسیون تفریحی مراجعه کننده های زیادی دارد که عمدتا برای ورزش های آبی به آنجا می روند. در کلکسیون فشافویه جت اسکی های توانا، قایق های شاتل و دونات، بنانا و کایاک حضور دارند. تمامی اینها ورزش های مفرحی هستند که همه را به هیجان می آورند. پس اگه اهل هیجانید، این پیشنهاد را از دست ندهید.
 
تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس توصیه های هیجان انگیز برای پایان هفته