آبشار لاتون یکی از خوشگلترین جاهای کشورمان ایران + آدرس و عکس و تصویر


آبشار لاتون یکی از زیباترین مکانهای ایران + آدرس و عکس

آبشار لاتون در گیلان یکی از آبشارهای زیبای کشورمان است که از دو آبشار در فاصله اندک از همدیگر تشکیل شده است. آبشار لاتون یک تک آبشار

بی خطر و بدون دلهره

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس آبشار لاتون یکی از خوشگل ترین جا های کشورمان + آدرس و تصویر و عکس
آبشار لاتون یکی از خوشگل ترین جا های کشورمان + آدرس و تصویر و عکس

 آبشار لاتون در گیلان یکی از آبشارهای زیبای کشورمان است که از دو آبشار در فاصله اندک از همدیگر تشکیل شده است. آبشار لاتون یک تک آبشار است که۹۰ متر ارتفاع و آبشار بعدی آن ۱۰۵ متر ارتفاع دارد . علاقه مندان به دره نوردی عموما برای فرود از این دو آبشار و حتی تماشای خوشگلی های نرمال نزدیک این دو آبشار به لاتون می روند. آبشار لاتون از آن دسته آبشارهای کشورمان است که فرود از آن سهل است و احتیاج به مهارت چندان زیادی ندارد و تنها با داشتن طناب و برخی لوازم ویژه آبشار نوردی می توان از هر دو آبشار فرود آمد. لاتون ناحیه ای بکر و جنگلی در استان گیلان است که از خوشگلی نرمال بسیار زیادی برخوردار است و مسیری گیرا برای گردشگران و علاقه مندان به طبیعت است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس آبشار لاتون یکی از خوشگل ترین جا های کشورمان + آدرس و تصویر و عکس
آبشار لاتون یکی از خوشگل ترین جا های کشورمان + آدرس و تصویر و عکس

مسیر کوهپیمایی آبشار لاتون نیز از خوشگلی بسیارزیادی برخوردار است و علاقه مندان به نگاه کردن آبشار لاتون حتی چنانچه اشتیاقی به فرود از این آبشار نداشته باشند قادر هستند از مسیر جنگلی و طبیعت بکر این منطقه با یک کوهپیمایی فرحبخش صفا بکنند. آبشار لاتون بلندترین آبشار گیلان است که در جنوب شهر آستارا پس از روستای لندویل واقع شده است. آبشار لندویل یکی از ساده ترین مسیرهای آبشارنوردی در کشورمان است. مسیر این آبشار حتی برای فرود نیز بهسازی شده و علاقه مندان به آبشارها قادر هستند از هر دو آبشار نزدیک به همدیگر در منطقه لاتون فرود بی خطر و بدون دلهره توام با هیجان را آزمایند

————————————————–

گردآوری از: ايرانبانو ه.

ایرانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نشاط و عيش و جوانی چو گل غنيمت دان
««« »»»
که حافظا نبود بر رسول غير بلاغ

آبشار لاتون یکی از خوشگلترین جاهای کشورمان ایران + آدرس و عکس و تصویر

TT / 94 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال