مروری بر عالی ترین جزایر توریستی و زیبا در مالزی (عکس ها و تصاویر)


آشنایی با بهترین جزایر گردشگری و دیدنی در مالزی (تصاویر)

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

اطلاعات به نا خوشی بخوری در رابطه با خوب ترین جزایر مالزی را در این مطلب از کشورمان گردآوری کرده ایم.

لنکاوی

لنکاوی خوب ترین و شناخته شده‌ترین مقصد برای تعطیلات در مالزی است. این گردهمایی الجزایر از ۹۹ جزیره در نزدیک به مرز کشور تایلند در دریای آندامان تشکیل شده است. تا کنون بزرگترین جزیره eponymous با جمعیت حدود ۶۵۰۰۰ نفر بوده است، جزیره مسکونی دیگر در این نزدیکی توبا است. با وجود بسیاری از مناظر متنوع آن از سواحل، کوه‌ها، جنگل انبوه و تالاب‌های مانگرو، لنکاوی برای گردشگران جاذبه‌های کسترده‌ای را فراهم می‌آورد. فعالیت‌های محبوب در اینجا سوار شدن بر خودرو کابلی برای رفتن به Gungung Mat Chinchang و قدم زدن در سر تا سر پل آسمان برای دیدن مناظر تکان دهنده در سر تا سر کشور تایلند. در نزدیکی قله لنکاوی Gungung Raya قرار دارد که شامل یک هتل تفریحی، غذاخوری و برج مواظب پر زرق و برق در قله آن است. جاذبه‌های اینجا بسیار فراوانند، شبیه به مزرعه برنج Laman Padi، آکواریوم های داخلی در جهان زیر آب و روستای مشرقی که در آن بازدید کنندگان می‌توانند از جلوه فرهنگی، تماشای افسونگری مار و فیل سواری صفا بکنند.

 

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

لنکاوی خوب ترین و شناخته شده‌ترین مقصد برای تعطیلات در مالزی است

 

جزایر پرهنتیان

جزایر پرهنتیان در سواحل شمال شرقی مالزی واقع شده است که از مرز تایلندی چندان دور نیست. این جزایر یکی از خوب ترین مکان‌ها برای مسافران با بودجه‌ی کم است. .دو جزیره عمده پرهنتیان بسار (پرهنتیان بزرگ) و پرهنتیان کسیل ( پرهنتیان کوچک) هستند. آنها دارای برخی از خوشگلترین سواحل مالزی و محل غواصی مناسب با شمار زیادی از محل‌های اقامت ارزان‌قیمت است. بازدید کنندگان همچنین می‌توانند به اکتشاف جنگل‌های استوایی که بسیاری از زمین‌های جزیره را پوشش می‌دهد توجه بکنند.

 

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

جزایر پرهنتیان در سواحل شمال شرقی مالزی واقع شده است

 

جزیره تیامون

جزیره تیامون (Pulau Tioman) توسط بسیاری به عنوان یکی از خوشگل ترین جزایر جهان انتخاب شده است. تیامون برای محل فیلم برداری فیلم “جنوب اقیانوس آرام ” در سال ۱۹۵۸ بهره گرفته شده است. اگرچه این جزیره یکی از توسعه یافته‌ترین جزایر مالزی است اما هنوز بسیاری از زیبایی‌های نرمال و حیات وحش و گوناگونی خود شبیه به بزمجه راحفظ کرده است. از آنجا تیامون توسط صخره‌های مرجانی احاطه شده است، این جزیره به یک نقطه داغ برای غواصی است. گردشگران همچنین می‌توانند در اینجا جنگل نوردی، صفا کردن از شنا در زیر آبشارها، بازدید از مزرعه لاک پشت و تجربه فرهنگ بومی در روستای باستانی در ساحل جوارا را آزمایند.

 

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

جزیره تیامون توسط بسیاری به عنوان یکی از خوشگل ترین جزایر جهان انتخاب شده است

 

جزیره ردانگ

جزیره ردانگ (Redang) یکی از بزرگ‌ترین جزایر واقع در سواحل شرقی مالزی است که برای سواحل شن سفید پودری و آب‌های آبی‌رنگ روشن آن محبوب است. پیرامون صخره‌های مرجانی جایگاه گونه‌های گوناگونی شبیه به ماهی نمو، طفل کوسه و عروس دریایی است که جزیره ردانگ را مقصد دوست داشتنی ای برای غواصی ساخته است. بازدید کنندگان مایل به غواصی و شنا در اینجا هیچ کمبودی برای تجهیزات نخواهند داشت. همچنین چند مسیر پیاده روی برای جنگل پیمایی وجود دارد.

 

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

جزیره ردانگ یکی از بزرگ‌ترین جزایر واقع در سواحل شرقی مالزی است

 

جزیره مابول

جزیره مابول (Pulau Mabul) یک جزیره کوچک در سواحل جنوب شرقی صباح است که شامل سواحل زیبا از درختان نارگیل، شن نرم سفید و آب فیروزه‌ای است، جزیره مابول یکی از خوب ترین مقاصد در جهان و برای غواصی کف دریا است. جزیره مابول همچنین یکی از ذخایر متمرکز در جهان از حیات کوچک دریایی است که شامل انواع مختلف گونه‌های قورباغه‌ماهی، عقرب‌ماهیان، سپیداج، ماهی مرکب، گاوماهیان و حلزون صدف‌دار است. بازدیدکنندگان در اینجا به سادگی می‌توانند در پیرامون جزیره برای کشف جاذبه‌هایی شبیه به روستاهای مرسوم با کلبه کاهگلی به گردش توجه بکنند.

 

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

جزیره مابول یک جزیره کوچک در سواحل جنوب شرقی صباح است

 

جزیره سیپادان

جزیره سیپادان (Sipadan) در سواحل شرقی از مالزی بورنئو واقع شده است که درمیان غواصان حرفه‌ای به عنوان یک افسانه شناخته می‌شود. ناحیه پر از گونه‌های باورنکردنی و غریب از جمله رنگین کمانی از ماهی صخره‌ای، لاک پشت‌های دریایی، کوسه سرچکشی است. اخیرا جزیره سیپادان تبدیل به یک ناحیه محافظت شده و در حال حاضر تمامی اقامتگاه‌های تفریحی در جزیره تعطیل شده‌اند. غواصی هنوز جایز است اما غواصان در درون و بیرون از سرزمین عمده و جزایر دیگر از آب عبور می‌کنند. یک پایگاه مناسب برای کشف جزیره سیپادان جزیره مابول است که جایگاه شمار زیادی هتل در سطح بالا و چند مهمانسرا است.

 

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

جزیره سیپادان در سواحل شرقی از مالزی بورنئو واقع شده است

 

جزیره تنگول

جزیره تنگول (Pulau Tenggol) به بازدید کنندگان احساس بودن در جزیره گرمسیری اختصاصی خودشان را می‌دهد. جزیره ابتدا غیر مسکونی بود، اما در حال حاضر شامل چند هتل است . سواحل سفید و نورانی جزیره تنگول توسط جنگل‌های استوایی سبز زمردی جزیره ساخته شده است. این جزیره کوچک یک جا پر ارزش برای ماهیگیران و غواصان است.

 

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

جزیره تنگول به بازدید کنندگان احساس بودن در جزیره گرمسیری اختصاصی خودشان را می‌دهد

 

پنانگ

از لحاظ تاریخی به خاطر موقعیت اصلی خود در مسیر تجارت دریایی، به عنوان مروارید شرق انتخاب شده است. پنانگ یک جزیره بزرگ و رنگ به رنگ است که به وسیله‌ی فرهنگ‌های مختلف، میراث فرهنگی و خوراکی های نامدار جهان بوجود آمده است. در اینجا قدم زدن و یا سوار شدن کالسکه در پیرامون جورج تاون تاریخی برای دیدن آپارتمان استعماری و کاخ های با شکوه آن ، معابد محبوب و هتل‌ها قابل توجه است. بازدید کنندگان فعالیت‌های زیادی شبیه به یک تهیه کرد مناسب و تجربه آشپزی، اسب سواری در ساحل، عکاسی از مارها در معبد مار و سوار شدن در خودرو کابلی برای رفتن به تپه پنانگ را می‌توانند در این جزیره آزمایند.

 

تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

پنانگ یک جزیره بزرگ و رنگ به رنگ است که به وسیله‌ی فرهنگ‌های مختلف جهان بوجود آمده است

 

جزیره کاپاس

جزیره کاپاس (Pulau Kapas) در سواحل سرزمین عمده مارانگ قرار گرفته است. جزیره کاپاس به معنی جزیره پنبه‌ای، نامی است که توسط مردمان مکانی با توجه به سواحل سفید و تمرین به آن داده می‌شود. غواصان مختلف به خاطر آب‌های آرام و زیبا، انبوه از انواع مختلف حیات دریایی از اینجا بازدید می‌کنند.

 

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

جزیره کاپاس (Pulau Kapas) در سواحل سرزمین عمده مارانگ قرار گرفته است

 

جزیره پانگکور

جزیره پانگکور (Pulau Pangkor) به معنی “جزیره زیبا” چشم‌انداز زیبا برای فرار از جهان شلوغ را فراهم می‌کند. اکثر توریست‌ها برای محیط آرام و سواحل شگفت انگیز که شامل Niphah، خلیج Teluk Belanda، Pasir Bogak و خلیج مرجانی، به بازدید پانگکور می‌روند. بازدیدکنندگان می‌توانند از جاذبه‌های گشت و قرار ده شبیه به معبد چینی فو لین کنگ ، معبد کالی عمان و بقایای یک قلعه هلندی که پناهگاه سنگ تاریخی بنام ببرصخره‌ای صفا بکنند. فعالیت‌های اوقات فراغت در اینجا شبیه به قایق موزی، جت اسکی، کوه پیمایی جنگل و شنا در شب دربین پلانکتون آبی نورانی فراوانند.در جوار جزیره پانگکور جزیره کوچولو تر پانگکور لائوت وجود دارد که جایگاه یکی از تجملاتی‌ترین استراحتگاه‌ها در تمام مالزی است.

 

تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس مروری بر خوب ترین جزایر جهانگردی و زیبا در مالزی (تصاویر)

جزیره پانگکور به معنی “جزیره زیبا” چشم‌انداز زیبا برای فرار از جهان شلوغ را فراهم می‌کند

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال