مروری بر بهشت زمین، مالدیو دیار جزیره ها (+عکسها و تصاویر)


آشنایی با بهشت زمین، مالدیو سرزمین جزیره ها (+تصاویر)

عکس شماره ۱ ⇩
عکس مروری بر بهشت زمین، مالدیو سرزمین جزیره ها (+تصاویر)

مروری بر بهشت زمین، مالدیو سرزمین جزیره ها (+تصاویر)

مالدیو سرزمین جزیره هاست؛ جزیره هایی کوچولو که با فاصله های کمی از هم این کشور را می سازند. احتمالا قادر باش این کشور را آرام ترین مکان کره زمین نامید. با وجود شور و هیجانی که در ساحل بعضی از این جزیره ها برپاست، باز هم آسایش آبی اقیانوس بر تمام این ها چیره می شود.

از ملزومات اصلی سفر ارزیابی مخارجهای آن است. باید دقت داریم که می خواهیم تا چه اندازه برای سفر هزینه کنیم و اولویت هزینه ها در طول سفر چه است. چگونگی تامین قول های خوراکی ای از اصلیترین بخش های ارزیابی مخارجهای سفر است. این که به چه صورت خرج کنیم تا هم اصطلاحا گرسنه نمانیم و هم پول کافی برای فعالیت های دیگری که برای آنها برنامه ریزی کرده ایم، داشته باشیم.

غذاخوریهای مالدیو

رستوران Subsix، جاای رویایی در عمق آب های مالدیو

حتما غذاخوریهای زیرآبی زیادی را دیده اید اما این رستوران کاملا از آنچه به چشم یا در تصویر و عکسها دیده اید، فرق می دارد. با راه اندازی این رستوران زیرآبی مهمانها قادر هستند در عمق اقیانوس، در حالی که با آب های زلال جزیره مالدیو احاطه شده اند، غذای خود را خورند. این رستوران که «Subsix»  نام گرفته، جاای رویایی اما قابل دسترس است. گردشگرها برای رفتن به رستوران Subsix که ۵۰۰ متر از ساحل فاصله دارد، از قایق موتوری بهره میگیرند و به محض وارد شدن با راه پله ای سه لایه رو به رو می شوند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال