اجماع اعضاى هیات مدیره بر تداوم کار خطیبى :: ورزش سه


اجماع اعضاى هیات مدیره بر ادامه کار خطیبى :: ورزش سه

با اجماع اعضاء هیات‌مدیره باشگاه خودرو سازى شهردارى تبریز، ادامه کار رسول خطیبى در رأس کادر فنى این تیم حتمی شد.

تصویر و عکس اجماع اعضاى هیات مدیره بر ادامه کار خطیبى :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، على نواداد با اعلام این مطلب از اتخاذ این تصمیم در نشست امروز هیات‌مدیره باشگاه گزارش کرد و اضافه کرد: بعد از جمع بندى مباحث و مذاکرات نشست شنبه و نیز امروز صبح، اعضا بر ادامه فعالیت خطیبى و تداوم حمایت‌ها از کادرفنى تأکید کردند و این اتفاق نگاه در راستاى حمایت منطقى و عملى از تیم در مقطع حساس کنونى حاصل گردید.

رییس هیات‌مدیره ماشین‌سازى شهردارى تبریز در ادامه با اشاره به برنامه ریزى های آتى باشگاه براى حل تدریجى معضلات این تیم اضافه کرد: حمایت از تیم و حل تدریجى معضلات احصاء شده ، سیاست اصلى هیات مدیره باشگاه است و ما تلاش خواهیم کرد با تکیه بر منطق و حقیقتها با مسایل تیم برخورد کنیم و خلال بازگرداندن آسایش به اردوى قدیمى ترین تیم ورزش فوتبال تبریز، زمینه را براى موفقیت‌هاى آینده فراهم نمائیم.

مهندس نواداد در خاتمه از هواداران و علاقمندان خودرو سازى درخواست، خلال تداوم پشتیبانیها از این تیم، نقش اصلى و محورى خود در راه اوج گیرى مجدداً سبزقباهاى تبریز را ایفا کنند.

گفتنی است احد نقش شور مدیر رسانه‌ای باشگاه خودرو سازی نیز از طرح‌های تازه این باشگاه برای هواداران کهنه و زنده شدن خاطرات ماشین‌سازی با وجود بزرگان تاریخ ورزش فوتبال کشورمان گزارش کرد.

__________________________________

تهیه و تدوین: آذرخش س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گرد بيت الحرام خم حافظ
««« »»»
گر نميرد به سر بپويد باز

اجماع اعضاى هیات مدیره بر تداوم کار خطیبى :: ورزش سه

TT / 44 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال