رشد ۵۰ درصدی مسافرت گردشگران خارجی به اصفهان


رشد ۵۰ درصدی سفر گردشگران خارجی به اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی اصفهان نقل کرد: رشد سالانه وارد شدن گردشگران خارجی به این استان ظرف سه سال اخیر بالای ۵۰ درصد بوده است.

بخش جهانگردی تبیان
تصویر و عکس رشد 50 درصدی مسافرت گردشگران خارجی به اصفهان

به اعلان سرزه و به نقل از تبیان از ایرنا، فریدون الله کمک روز دوشنبه در میان خبرنگاران حدس زد: آمار وارد شدن گردشگران خارجی به این استان تا انتها برنامه ششم توسعه به چهار برابر سال ۱۳۹۴ برسد.
وی شمار گردشگران خارجی اصفهان را در سال ۱۳۹۴ شمار ۲۵۰ هزار نفر اعلام و اظهار کرد: بر همین اساس این میزان تا انتها اجرای برنامه ششم توسعه به یک میلیون گردشگر ازدیاد خواهد یافت.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی اصفهان اضافه کرد: آمار وارد شدن گردشگران فرهنگی به این استان در یک سال اخیر بطور گیراای رشد کشف کرده که نشانگر ازدیاد اشتیاق جهانگردان جوان به مخصوص اروپایی برای نگاه کردن آثار فرهنگی و مروری بر کشورمان است.
وی میانگین سنی گردشگران خارجی سالهای پیش اصفهان را بالای ۵۰ سال ذکر و اظهار کرد: سن گردشگران خارجی وارد شده به اصفهان در یک سال گذشته به ۲۰ تا ۳۰ سال کاهش کشف کرده است.
الله کمک جهانگردی را از محورهای توسعه اصفهان عنوان کرد و ادامه داد: با همت و همکاری مسئولان ذیربط در استان برنامه ریزی و فعالیتهای موردعلاقه ای برای توسعه جهانگردی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: کشورهای کشور آلمان، کشور عراق، کشور فرانسه، ایتالیا، کشور چین، لبنان، اسپانیا، ایالات متحده، بحرین و کشور ترکیه بیشترین سهم گردشگران خارجی استان اصفهان را داشته اند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی اصفهان استقبال ملیتهای گوناگون را نشانگر رشد و تعالی صنعت جهانگردی کشورمان به مخصوص استان اصفهان ذکر و اظهار کرد: ظرف شش ماه اول سال ۹۴ بازدید از عمارت های تاریخی و سنتی اصفهان ۳۰ درصد رشد داشته و میزان استفاده گردشگران خارجی از اماکن اقامتی نیز ۱۰ درصد ازدیاد کشف کرده است.

***پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست***

نگارنده: آذين ق.

ایرانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن کس که اوفتاد خدايش گرفت دست
««« »»»
گو بر تو باد تا غم افتادگان خوری

رشد ۵۰ درصدی مسافرت گردشگران خارجی به اصفهان

TT / 82 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال