انریکه: آینده سیتی با پپ نورانی است :: ورزش سه


انریکه: آینده سیتی با پپ درخشان است :: ورزش سه

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، در آستانه ملاقات فردا شب تیمش مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان، تاکید کرد که انتظار دارد تیم رقیب اکرانی حمله ای پیشنهاد بکند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس انریکه: آینده سیتی با پپ نورانی است :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، در ملاقات رفت که دو هفته پیش در نوکمپ به انجام رسانده شد، سیتی به خاطر اخراج کلودیو براوو ۱۰ نفره شد و در نهایت بارسا با نتیجه ۴-۰ به پیروزی رسید.

اما انریکه انتظار ندارد که تیمش در ملاقات فردا شب هم به یک پیروزی پرگل و آسان دست یابد.

او به خبرنگاران نقل کرد:” انتظار همان نوع بازی شبیه به ملاقات قبلی دارم. نمییاندیشم آنها از نگاه فشار روی تیم ما بتوانند حمله ای تر از ملاقات قبلی باشند زیرا آنها در آن ملاقات تقریبا تا روی سکوها ما را پرس می کردند.

انتظار دارم شبیه به ملاقات پیش هر دو تیم با یک هدف به زمین بروند؛ زمانی توپ را در اختیار داریم، زمین را بزرگ کنیم، خوب بازی کنیم و از جلوی زمین، پرس کنیم.

آنها هم فلسفه مشابهی دارند. مییاندیشم بازی هر دو تیم شبیه خواهد بود. امیدوارم بتوانیم بر همه اتفاقات بازی شکست دهیم و به پیروزی برسیم.”

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس انریکه: آینده سیتی با پپ نورانی است :: ورزش سه

انریکه همچنین تیم دوست کهنه اش، پپ گواردیولا را تحسین کرد و نقل کرد:” مییاندیشم سیتی پپ گواردیولا چیزهای زیادی برای غافلگیری دارد. آنها کارهای گوناگونی قادر هستند به انجام برسانند. مییاندیشم باید با بازی آنها تطبیق یافت؛ قادر هستید آنها را پرس کنید اما آنها کیفیت خیلی خوبی دارند.

بازی کردن در ورزشگاه اتحاد فرق می دارد زیرا آگاهی میداریم چه کاری مقابل آنها به انجام رساندیم و این احساس را داریم که شرایط قادر هست عوض شود زیرا پپ را می شناسیم و از ایده هایش خبر داریم.

باید مواظب باشیم زیرا پپ به عنوان مربی تلاش خواهد کرد تا کلید عالی را بزند تا تیمش نتیجه بگیرد. ما قادر هستیم تحت تاثیر کارهایی که او در منچسترسیتی انجام داد، قرار بگیریم. من فلسفه و ایده های او را پسندم. او در سه ماه تاثیرگذار بود و هرماه که جلو میرویم، مؤثری او بیشتر می شود. مییاندیشم آینده سیتی روشن و گیرا است.”

—لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد—

تهیه از : سپند ا.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيرون جهيم سرخوش و از بزم صوفيان
««« »»»
غارت کنيم باده و شاهد به بر کشيم

انریکه: آینده سیتی با پپ نورانی است :: ورزش سه

TT / 101 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال