درختانی با گوناگونی رنگ مدادهای رنگی در آستارا + تصاویر


درختانی با تنوع رنگ مدادهای رنگی در آستارا + تصاویر

به اعلان سرزه و به نقل از تبیان از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ هر فصلی از سال که از راه می رسد خوشگلی های ویژه خودش را دارد که پاییز را قادر هستیم عروس آنها بنامیم.

بخش جهانگردی تبیان
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس درختانی با گوناگونی رنگ مدادهای رنگی در آستارا + تصاویر

فصلی که درختانش گوناگونی رنگ مدادهای رنگی را به خود گرفته و با هر وزیدن باد قبل چشم مخاطبان طنازی می کند . آن هم به گونه ای که دلت نمی خواهد چشم از آن برداری.

یکی از جنگل هایی که این فضا در آن به چشم می خورد، پارک جنگلی «بی بی یانلو» در شهر آستارا است که این محوطه جنگلی با یک هزار و ۵۱۲ هکتار وسعت ظرفیت خوبی برای استفاده در امور جهانگردی کوهستان و جنگل دارد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس درختانی با گوناگونی رنگ مدادهای رنگی در آستارا + تصاویر

در این جنگل فرا زمینی را می نگاه کنید که در فصل های دیگر کمتر نگاه کرده می شود. جنگلی که فضایش را مه گرفته و جاندارهای اهلی از آنجا عبور می کنند.
دربین این سرسبزی رودخانه ای پرتلاطم و خروشان آنچنان از روی سنگ ها می گذرد که صدایش شما را محو خود می کند. از طرفی قادر هستید تا هوا خنک نشده پای خود را در درون آن قرار بدهید تا تمام حضورتان یکباره خنک شود.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس درختانی با گوناگونی رنگ مدادهای رنگی در آستارا + تصاویر

وجود نگهبانی در نخست این پارک جنگلی که در نزدیکی شهر آستارا به سمت اردبیل قرار دارد، سبب شده تا هم طبیعت پاک تری داشته باشد و هم احساس امنیت گردشگران زیاد بشود.
شما قادر هستید با برداشتن تجهیزات ضروری یک پایان هفته خوب را در این جنگل رنگ به رنگ سپری کنید و از ژاسی در آن صفا بکنید.

***ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارش توسط: شهباز ق.

ایرانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بگشا بند قبا ای مه خورشيدکلاه
««« »»»
تا چو زلفت سر سودازده در پا فکنم

درختانی با گوناگونی رنگ مدادهای رنگی در آستارا + تصاویر

TT / 70 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال