نکته هایی برای داشتن سفری کم هزینه در نوروز


نکاتی برای داشتن سفری ارزان در نوروز

تصویر و عکس مواردی برای داشتن مسافرتی کم هزینه در نوروز

مواردی برای داشتن مسافرتی کم هزینه در نوروز را در ادامه میخوانید.

چنانچه شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که بر این باور هستید که سفر باید حتما در مسافتهای دور و دراز و به مدت طولانی صورت گیرد،یا به کلی قید سفر را بزنید یا مخارجهای زیادی را به عهده گیرید و کیلومترها برای نگاه کردن دریا، تماشای بهمان آثار سنتی یا بازدید از بهمان دریاچه و جنگل سفر کنید و از بسیاری از جاذبه هایی که در همین نزدیکی شما است غافل بمانید.

: روزهای انتهاای برج اسفند هیجان و شور و شادمانی ویژه ای درمیان مردمان موج می زند.از یک طرف دغدغه منزل تکانی و کارهای عید و از طرف دیگر برنامه ریزی برای پر کردن اوقات فراغت در تعطیلات حضور دارد.سفر رفتن هم یکی از برنامه هایی است که قادر هست روزهای خوشگل بهاری را برای شما دلنشین تر کند.چنانچه شما هم دغدغه سفر دارید با ما همراه باشید تا کمی با هم برنامه ریزی کنیم

برای سفر کم هزینه ولی شیرین قبل از هر چیز باید این باور را در ذهن خود و خانواده عوض کنید و بتوانید با طی مسافت بسیار کوتاه به یک ناحیه نرمال باحال شبیه به یک آبگرم نرمال،تفرجگاه و یا یک اثر تاریخی که در نزدیکی شهر  شما است،بروید.

روزهای بهاری فرصت بسیار خوبی ست که در شهرتان راه بروید و سری به خیابان ها و محله هایی را که قبلا نگاه نکرده اید،بزنید .

اما چنانچه تاکید دارید حتما به شهرها و استان های دیگر سفر کنید ،حداقل این بار مکان تازه ای را برگزید و از رفتن به مسیرهای تکراری خودداری کنید.خلال آن که مسائلی را انتخاب بکنید تا سفر خوب تری را آزمایید.

یکی از عمده ترین و پر هزینه ترین نگرانی های سفر مکان استراحت کن و استراحت است. احتمالا اندیشید مسافرخانه ها جاهای شلوغ، کثیف و محقر هستند و یا از امنیت کافی برخوردار نیستند. اما این ذهنیت را از یاد برید. حتی مسافرخانه ها هم امروزه توسعه یافته و محیط موردعلاقه تری دارند.

حتی در ایام عید،اطاقها و خوابگاه های بسیاری از مدارس و دانشگاه ها با هزینه بسیار پایین کرایه داده می شود و قادر هستند گزینه خوبی برای اقامت شما باشند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات