نکته هایی کارآمد برای مسافرت هوایی با شیرخوار


نکاتی کارآمد برای سفر هوایی با نوزاد

تصویر و عکس مواردی کارآمد برای مسافرت هوایی با طفل

برنامه ریزی و همراه با داشتن تجهیزات عالی برای مسافرت هوایی همراه با طفل لازم است.مسافرت هوایی می تواند تمرینی برای ازدیاد صبر و حوصله شما باشد. همراه داشتن طفل با پوشک و همه لوازم زاید دیگر، گریه هایی که احتیاج به آرام کردن دارند و بیقراری های آرام نشدنی می تواند مسافرت با هواپیما را به یک درگیری جدی برای شما مبدل کند.عمل به پیشنهادهای زیر می تواند مسافرت شما را راحت تر کند و به شما یاری رساند با آسایش به مقصد برسید :

صندلی خودرو را همراه خودتان ببرید :
صندلی خودرو کودک، وسیله ای است که قادر نیستید بدون آن  مسافرت کنید. همراه داشتن این وسیله حمل کودک و جابجایی او از خودرو به فرودگاه و هواپیما را در یک چشم بهم زدن امکان پذیر می سازد. از آنجا که صندلی خودرو کودک قابل حمل است، می توانید آن را بدون نصب کردن درون خودرو یا روی صندلی هواپیما گذارید.

همچنین می توانید صندلی را به کالسکه چتردار متصل کنید. چون سبک و قابل حمل است برای حرکت در پایانه های شلوغ فرودگاه عالی است. علاوه بر این به خاطر این که کودک به صورت مجانی پرواز می کند، نشاندن او روی پاهایتان مطمئن ترین راه برای مسافرت نیست زیرا در صورت تکان های شدید هواپیما، بازوهای پدر و مادر قادر نیست به اندازه کافی از کودک پشتیبانی کند. خوب ترین جا برای کودک قرار گرفتن روی صندلی خودرو است. حتما موقع تهیه کرد صندلی به این مورد دقت دارید که برچسب استفاده در لوازم نقلیه موتوری و هواپیما را داشته باشد.

برنامه ریزی برای قول های خوراکی ای :
مسئله بعدی که باید به آن اندیشید، غذا دادن به کودک است. شیردهی با سینه آسانترین روش است زیرا می توانید با کمک یک روانداز محیط اختصاصی را برای خودتان فراهم کنید.شیر دادن با شیشه کمی سفتتر است. هنگام بستن چمدان و ساک مسافرت، برای صرفه جویی در جا به جای برداشتن چندین شیشه شیر، یک شیشه شیر را با آسترهای گوناگون همراهتان ببرید. چنانچه از شیر مایع بهره میگیرید، بازرسی پرواز به شما مجوز می دهد ۳.۴ اونس بیشتر از حد جایز مایع درون هواپیما ببرید.

به یاد داشته باشید که شیرخشک آماده فقط یکساعت در دمای اطاق قابل نگهداری است.شیرخشک های پودری توانایی حمل بیشتری دارند اما برای تهیه کردن آن باید از خدمه پرواز بخواهید تا مقداری آب گرم برای ترکیب نمودن شیر برای شما بیاورد. از داغ نبودن آب اطمینان حاصل کنید. برای مهار دمای آب می توانید چندقطره از آن را روی مچ دستتان بریزید.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات