دکتر خوب برای تعیین جنسیت (۴ عکس)


دکتر خوب برای تعیین جنسیت

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس دکتر خوب برای تعیین جنسیت

بسیاری از والدین ها می خواهند خودشان جنسیت بچه شان را تعیین کنند. تعیین جنسیت جنین راه و راهکارهای گوناگونی دارد که در گوشه گوشه ی دنیا از آنها بهره میگیرند و برخی به صحت و صحیحی انها اعتقاد کامل دارند. سایت آسمونی در ادامه این مقاله راهکارهای مختلف تعیین جنسیت جنین را به شما عزیزان میشناساند. از این که آسمونی را همراهی می کنید سپاسگزاریم.

طب باستانی درباره تعیین جنس جنین چه می‌گوید؟

برخلاف دیدگاه طب مدرن که مرد را عامل عمده در تعیین جنسیت نوزاد می‌داند، حکیمان و درمانگران طب باستانی بر این باورند که علاوه بر مرد، زن نیز می‌تواند نقش موثر و قابل ملاحظه‌ای در تعیین جنسیت داشته باشد. بر اساس این قاعده علاوه بر اثر کروموزوم‌های جنسی xوy ، میزان ph محیط رحم و اسیدی و قلیایی بودن آن و حتی وجود پادتن‌های ضدکروموزوم yدر بدن زن نیز می‌تواند در تعیین جنس جنین نقش داشته باشد بنابراین باید توجه داشت که مرد و زن هر دو به یک اندازه بر تعیین جنسیت نوزاد نقش می دارند و نباید این طوری باشد که نقش زن در تعیین جنسیت جنین کم‌اهمیت و نادیده گرفته شود.

پسر می‌خواهید، دور این غذاها را خط سرخ بکشید

اگر تصمیم دارید نوزاد فرزندی را به جمع خانواده خود افزایید، می‌توانید با تحول برنامه و رژیم خوراکی ای به روش طب باستانی به آرزوی خود برسید. به گزارش سرزه به نقل از درمانگران طب باستانی این مادران باید مصرف خوراکی های دریایی، شیر، لبنیات، کلم، کدو، قهوه، کاکائو، تره، ماءالشعیر و جوانه گندم را که باعث ازدیاد PH محیط رحم می‌شود از برنامه خوراکی ای خود کنار زنند. خوب ترین زمان برای اجرای این رژیم خوراکی ای از نخستین روز عادت ماهانه تا ۱۹ روز پس از پایان واپسین روز عادت ماهانه است. اجرای این برنامه خوراکی ای در ماه‌های پیش از حاملگی به زوج کمک می‌کند تا شانس بیشتری برای تولد نوزاد پسر داشته باشند. مادر با مصرف این غذاها می‌تواند باعث کاهش میزان اسیدیته رحم شود و به این ترتیب محیط رحم را برای قلیایی شدن تهیه کند. به این ترتیب او می‌تواند با مصرف پرتقال شیرین در میان‌وعده‌ها به کاهش میزان اسیدیته رحم خود یاری رساند.

با هویج و خرما پسردار می‌شوید

یکی از خوب ترین روش‌ها برای ازدیاد احتمال تولد نوزاد پسر مصرف انواع مختلف دانه‌های چرب و آجیل است. در برخی از متون طب‌سنتی مصرف روزانه ۲عدد خرما پس از یکی از وعده‌های خوراکی ای نیز شانس تولد پسر را ازدیاد می‌دهد. علاوه بر این با جای دادن سبزیجات و میوه‌هایی چون هویج، سیب‌زمینی، تخم‌مرغ، مرکبات شیرین، توت‌فرنگی، شاه‌توت، انگور، کاهو و مصرف خوراکی های خوش‌نمک می‌توانید جنسیت نوزاد خود را پسر برگزید به شرط آن که علاوه بر رعایت رژیم خوراکی ای دیگر توصیه‌های متخصصان طب باستانی را نیز درباره پرهیزهای خوراکی ای لحاظ کنید. مورد اهمیتی می داری که خانم‌ها باید به آن دقت دارند میزان مصرف نمک است که باید حتما با مشورت متخصص طب باستانی یا پزشک خود آن را به کار برند تا احتمال ابتلا به بیماری فشارخون حاملگی ناشی از مصرف نمک را به صفر منتقل بکنند.تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس دکتر خوب برای تعیین جنسیتاین زمان را از یاد نبرید

راه‌حل دیگری که به کمک آن می‌توان احتمال تولد فرزند پسر را ازدیاد داشت توجه به زمان عالی برای انجام لقاح است. در صورتی که زوج ۳ تا ۴ روز پس از واپسین روز عادت ماهانه زن برای لقاح اقدام کنند به دلیل تازگی و طراوت رحم در این زمان و به دلیل کافی نبودن زمان برای جمع شدن ترشحات اسیدی، زن و مرد شانس بیشتری برای تولد نوزاد پسر خواهند داشت. حکمای طب باستانی در منابع و متون طبی گوناگونی به این مورد اشاره کرده‌اند که انجام لقاح ۳ تا ۴ روز پس از نظیف شدن زن و به این ترتیب که در زمان انجام لقاح ابتدا زن و پس از او مرد انزال را آزماید یکی از مهم‌ترین عوامل برای تولد نوزاد پسر است و اما در صورتی که زوج به داشتن فرزند دختر فکر می‌کند باید ۶ روز پس از پایان عادت ماهانه زن لقاح را به انجام رسانند. در این شرایط باید انزال مرد زودتر از زن به عاقبت برسد. البته در این زمینه جزئیات و نسخه‌های دیگری نیز وجود دارد که مشورت با متخصص و درمانگر طب باستانی می‌تواند آن را برای هر زوج معلوم کند.

رابطه اسیدیته رحم با جنسیت نوزاد

بر اساس دیدگاه درمانگران طب باستانی و نرمال میزان ph و اسیدیته رحم می‌تواند نقش اثرگذاری بر جنسیت جنین داشته باشد. بر اساس این تئوری هر چه اسیدیته رحم بیشتر باشد، شانس تولد نوزاد دختر بیشتر می‌شود و هرچه میزان اسیدیته کمتر باشد و ph رحم به سمت قلیایی شدن خورد، احتمال تولد نوزاد پسر بیشتر می‌شود. به همین دلیل درمانگران شیوه‌های نرمال معالجه به مخصوص طب باستانی کشورمان با تحول رژیم خوراکی ای زنان چند ماه پیش از حاملگی و ارائه نسخه‌های نرمال و شست‌وشوی رحم با کمک داروهای نرمال اسیدی یا قلیایی به زوج‌ها کمک می‌کنند تا در تعیین جنسیت خردسال خود دخالت کنند.

توصیه طب‌سنتی: شستشو با آبلیمو خیلی رقیق

یکی از روش‌هایی که در طب باستانی برای تولد نوزاد دختر به خانواده‌ها توصیه می‌شود شست‌وشوی رحم با آبلیموی تازه خیلی رقیق است. برای این منظور کافی است از ۶ ماه پیش از حاملگی این روش را اجرا کنید. ۵ سی‌سی آبلیموی تازه را با یک استکان آب ترکیب نموده و از آن برای شست‌و‌شوی رحم بهره گیرید. این کار نه تنها باعث تطهیر رحم از قارچ‌ها و باکتری‌ها می‌شود بلکه مقاومت رحم را درمقابل اسیدیته بیشتر می کند. به این ترتیب پس از چند بار تکرار این روش شرایطی ایجاد می‌شود که شانس تولد نوزاد پسر را کاهش می‌دهد.  خلال آن که درمانگران طب باستانی از این ترفند برای معالجه برخی از عفونت‌ها و حتی جلو گیری از ابتلا به عفونت‌های سیستم برای بانوان و رحم استفاده می‌کنند.

خوراکی های که احتمال دختر شدن را بیشتر می‌کند

درمانگران طب باستانی بر این باورند که جای دادن خوراکی‌هایی شبیه به کرفس، پیاز، اسفناج، کاکائو، پروتئین میگو، ماهی و خوراکی های دریایی، شیر و لبنیات به برنامه خوراکی ای و پرهیز از مصرف خوراکی های خوش‌نمک در وعده‌های خوراکی ای روزانه ۵ تا ۶ ماه پیش از حاملگی و انجام لقاح می‌تواند به ایجاد شرایطی برای تولد نوزاد دختر یاری رساند. علاوه بر این هرچه سن پدر و مادر بیشتر باشد یا حیات زوج تحت اثر هیجانات، دلهره و تنش‌های روزمره باشد، احتمال تولد نوزاد دختر ازدیاد می‌یابد.تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس دکتر خوب برای تعیین جنسیتتعلیم تعیین جنسیت فرزند پیش از لقاح

امروزه شما می‌توانید با یک سنوگرافی پس از هفته ۱۴ حاملگی، جنسیت طفلتان را بفهمید، اما این عمل برای بعضی از خانواده‌ها موردعلاقه نیست چون احتمالا نتیجه سنوگرافی بر خلاف علاقه خیلی از والدین باشد.

مثلا پدر و مادری که علاقمند به داشتن پسر هستند، امکان می دارد در موقع شنیدن جواب سنوگرافی که دختر بودن نوزاد را معلوم می‌کند، شکه بشوند و جا بخورند و آن وقت این رخ داد مایع بی‌میلی والدین نسبت به سرنوشت فرزند در راه و همچنین تکرار بارداری‌های مادر در سال‌های آینده شود.

اما، امروزه با بهره گیری از علم روز، می‌توانیم با درجه اطمینان بالایی به پسردار شدن یا دختر دار شدن خودتان، حتی پیش از عمل لقاح و آمیزش پی ببرید، برای این کار کافی است که یکی از راه‌های زیر را برگزید.

۱ – روش تغدیه‌ای

۲- روش زمان بندی مقاربت ( تعیین زمان تخمک گذاری)

۳- روش شستشوی مهبلی ( واژن)

۴- روش زمان بندی ماهیانه مقاربت

۵ – روش تعیین میزان اسپرم

۶- روش نشاندار کردن لیزری گامتها

مکانیسم دختر شدن یا پسر شدن نطفه کدام است ؟

پیش از توضیح روش‌های نام برده شده، ابتدا جادارد که یک توضیح مختصر در رابطه با فرایند لقاح بدهیم تا بهتر بتوانیم مطلب را خلط کنیم.

بر طبق طبیعت انسانی مردان دارای بدن جنسی مردانه و زنان دارای بدن جنسی برای بانوان هستند، این اندام‌ها هرکدامشان کار بخصوص را انجام می‌دهند و در واقعیت مکمل همدیگر محسوب می‌شوند.

بدن جنسی مردانه اسپرم تولید می‌کند و بدن جنسی برای بانوان تخمک، مرد اسپرم ساخته شده در بیضه‌هایش را توسط مایع منی و آلت تناسلی‌اش به مهبل زن وارد می‌کند، این اسپرم‌های ساخته شده پس از انزال در مهبل زن باقی می‌مانند و عده‌ای از آنها کامیاب می‌شوند از مجرای دهانه رحم که در درون مهبل زن قرار دارد، عبور کنند.

رحم که بدن تولید مانندی زن است، یک بدن گلابی شکل است که پایان گلابی شکل آن رو به پایین است.

اسپرم پس از ورود به رحم زن در طول آن حرکت می‌کند و بالا می‌رود، اگر در این هنگام تخمکی در رحم زن وجود داشته باشد، عمل لقاح از بهم پیوستن دو گامت تکمیل می‌شود و جنین تشکیل می‌گردد، این جنین اگر که در درون رحم مادر لانه‌گزینی کند، موجب حاملگی مادر و تولد نوزاد خواهد شد و اگر نتواند لانه‌گزینی کند از بدن دفع خواهد گشت.

مردان کالا دو نوع گامت تولید می‌کنند، یکی گامت ایکس دار (x) و دیگری گامت ایگرگ دار (y)، فرق این دو گامت در کروموزوم شماره ۲۳ آنها است، خانم ها نیز کلا یک نوع گامت تولید می‌کنند و آن نیز فقط کرومزوم شماره ۲۳ x شکل را دارد، اگر که گامت ایکس دار مرد با تخمک ایکس دار زن لقاح کند، فرزند دختر خواهد شد و اگر که گامت ایگرگ دار مرد با تخمک ایکس دار زن لقاح به انجام رساند، جنین حاصله پسر خواهد شد.تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس دکتر خوب برای تعیین جنسیتپس تا اینجا می‌بینیم که پسر یا دختر شدن فرزند بستگی به مرد دارد نه زن و این مرد است که با دو نوع گامت خودش معلوم می‌کند که جنین پسر باشد یا دختر، در شرایط ایده آل شانس پسر یا دختر شدن جنین برابر یعنی ۵۰ – ۵۰ است و بستگی به این دارد که در موقع لقاح کدام اسپرم خودش را زودتر به تخمک برساند تا آن را بارور سازد.

اما در حیات نرمال شرایط ایده‌آل کمتر اتفاق می‌افتد و عوامل محیطی بسیاری بر شانس لقاح هریک از اسپرم‌های X دار یا Yدار اثر قرار خواهند داد.

عوامل محیطی همچون تغذیه مادر، میزان تندرست روحی روان پریش او، زمان مقاربت، میزان ph مهبل مادر در هنگام مقاربت، عوامل اجتماعی و … همه و همه می‌توانند در پسر یا دختر دار شدن زن اثر قرار بدهند.

شایان ذکر است که بر طبق مطالعه‌ای که نتایج آن در روزنامه فرهنگستان ملی علوم ایالات متحده چاپ شده است حاکی است، زنان باردار در دوره‌هایی که با پریشانی شدید مواجه هستند امکان می دارد به طور ناخواسته به نوعی درگیر انتخاب جنس فرزند شوند.

معمولا به ازای تولد هر یکصد دختر در حدود ۱۰۴ پسر متولد می‌شوند، اما در دوره‌های بحرانی شبیه به زمان قحطی، این نسبت کاهش پیدا می‌کند و به نگاه می‌رسد جنس مذکر بیشتر ضرر می‌بیند.

بر طبق گزارش بی بی سی نظریه های علمی می‌گوید که به لحاظ تکاملی مزیت داشتن دختر این است که در دوران‌های سفت فرزند ها ژن پدر و مادر را بهتر منتقل می‌کنند.

همچنین بنا به اعلان سرزه و به نقل از پایگاه آنلاین لها آنلاین دکتر ساره جونز از دانشگاه کنت بریتانیا که به پژوهشی اطراف نقش عوامل محیطی در جنسیت فرزندان توجه کرده است، اعلام داشته که زنان ناراضی و بسیار شکایت کننده اغلب دختر می زایند. همچنین دکتر مدحت الشامی، مشاور تغذیه و بهداشت عمومی نیز گفته است که : در طول تاریخ، در دوره هایی زاد و ولد دختر زیاد بوده است و در دوره هایی نیز زاد و ولد پسر و این به مسایل مختلف زندگی کرد محیطی برمی گردد.

وی اضافه کرده است که: بدن انسان از تغییرات فیزیولوژیکی و مزاجی بیرون بسیار اثر می گیرد و به همین دلیل تولد پسران در دوره های پس از نبرد و در هنگام صلح، ازدیاد کشف میکند.

دکتر مهر اکتائی یک دکتر زنان در کشورمان نیز باور می‌ دارد که که نژاد مشکی، بچه دار شدن در سندار ۳۰ سالگی، فرق سنی زیاد بین زن و مرد، آب و هوای گرم، دلهره و افسردگی زنان، ناپاک کننده های محیطی و مصرف دخانیات احتمال دختر دار شدن را زیاد ترمیکند.

بواقع پیوسته شرایط نامساعد محیطی منجر به دختر شدن فرزند می‌شود و این احتمالا فلسفه والایی داشته باشد که به تکامل انسان مربوط می‌شود.

محققان باور می‌ دارند که دختران به دلیل این که نیروی تولید مثل جامعه هستند، در مواقع بحرانی شمارشان ازدیاد می‌یابد زیرا در این مواقع امکان می دارد ۵ دختر به دنیا آمده ۵ فرد دیگر را بدنیا بیاورند و ۲۵ فرد تازه سازند، درصورتیکه احتمالا اگر ۵ پسر جای آنها متولد می‌شد امکان ازدیاد تعداد فرزندان در نسل‌های آتی بسیار پایین تر می‌بود.

اما با این حال در شرایط معمولی به ازای هر ۱۰۰ دختر ۱۰۴ پسر متولد می‌شود که این نمایان کننده اعتدال در چرخه طبیعت است.

در ادامه به شرح دقیق روشهای تعیین جنسیت جنین پیش از لقاح توجه خواهیم کرد اما ضروری است که آگاهی بدارید این روشها کلا به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند، دسته اول راهکار هایی هستند که با تحول شرایط محیطی بدن مادر، امکان پسر یا دختر دار شدن او را ازدیاد می‌دهند و دسته دوم روش‌های طبی‌اند که توسط کارآزمودگان در آزمایشگاه‌ها و مراکز معالجه ناباروری و ژنتیک انجام می‌گیرند، در روش‌های دسته اول احتیاج شما به مراجعه به پزشک کمتر است و خودتان می‌توانید دستورالعمل‌ها را اجرا کنید اما در روش‌های دسته دوم باید حتما تحت مواظبت پزشکی قرار گریه بکند، اما با این حال مزیت روش‌های دسته دوم همچون روش‌های PGD، لقاح مصنوعی IVF و نشاندار کردن لیزری این است که درصد ضریب اطمینان این روش‌ها ۱۰۰٪ است اما روش‌های دسته اول در خوب ترین وضعیت چیزی در حدود ۸۰٪ ضریب مطمئن خواهند بود.

اگر که قصد دارید از این روش برای تعیین جنسیت بچه تان پیش از حاملگی بهره گیرید حتما موارد زیرا به دلیل بسپارید :

۱ – حتما با یک متخصص زنان زایمان یا حداقل پزشک عمومی تماس گریه بکند تا یک چکاب کامل بشوید و از نگاه بیماری‌هایی شبیه به سرخچه، دیابت، بیمای‌های ارثی و ژنتیکی و … سلامتی‌تان محرض شود، زیرا در صورت داشتن این بیماری‌ها هم امکان می دارد رژیم خوراکی ای اثر منفی بروی بدن شما قرار بدهد و هم امکان می دارد اگر قرار ندهد این بیماری‌ها بروی جنین و نوزاد آینده شما اثر منفی قرار بدهند، پس حتما با پزشکتان مشورت کنید و اورا از تصمیم خود برای حاملگی آگاه سازید تا او نیز اگر داروهای ضرر می‌ داری را مصرف می‌کنید قطع یا تعدیل کند.

۲- از وقتی که بر آن می شوید صاخب فرزند شوید، عادت های خوب را آزموده و عادت های بد را ول کنید. تندرست همسر شما نیز در این چند ماه پیش از حاملگی خیلی اهمیتی می دارد . چون حدود ۷۰ روز زمان می برد تا اسپرم مرد به رشد کامل برسد.

۳- در این زمان بیشتر مواظب تندرست خودتان باشید و از انجام عادت های خطرناک و تماس با محیط‌هایی که احتمال بیماری شما را ازدیاد می‌دهند خود داری کنید، بر فرض مثال اگر در خانه گربه دارید و میخواهید جای آن را پاک کنید یا باغبانی کنید. از دستکش بهره گیرید تا احتمال بروز بیماری توکسوپلاسموزیس که گاهی در رشد جنین اثر قرار می دهد کاهش یابد.

۴ – برای گرفتن یک رژیم خوراکی ای عالی و موردعلاقه حتما با یک متخصص تغذیه تماس گریه بکند و قصد خود را برای حاملگی با ایشان دربین قرار بدهید و بر طبق جنسی که‌ می‌خواهید بدنیا آورید با او مشورت کنید.

— با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز —

نگارش از : سينا ف.

بارداری و زایمان در بخش بارداری و کودک یاری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون نيست نقش دوران در هيچ حال ثابت
««« »»»
حافظ مکن شکايت تا می خوريم حالی

دکتر خوب برای تعیین جنسیت (۴ عکس)

TT / 475 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال