جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس و تصویر)


جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

به اعلان سرزه و به نقل از سایت تفریحی در سال ۲۰۱۲ لاری الیسون از بنیانگذاران و سرپرست شرکت اوراکل مبلغ سیصد میلیون دلار ایالات متحده را برای صاحب شدن ۹۷ درصد جزیره هاوایی توجه کرد کرد. برای شخصی همچون Larry Ellison که پولدار و غنی است و در حال حاضر پنجمین شخص پولدار جهان است مکان تعجب است که برای صاحب شدن یک جزیره چنین مبلغ هنگفتی را متحمل شود.

امکان می دارد اینطور بنظر برسد که داشتن جزیره شخصی برای اشخاص پولدار همچون Larry Ellison که صاحب ۹۷ درصد جزیره هاوایی هست داشتن جزیره شخصی یک افتخار است اما در واقع اینطور نیست. تعداد زیادی از اشخاص وجود دارند که مالک تعداد زیادی جزیره و یا یک جزیره در خوشگل ترین و باورنکردنیترین نقاط جهان هستند. در ادامه این پست ما ۱۰ مکان را میشناسانیم که شما امکان می دارد شما متناسب با سرمایه خود بتوانید صاحب جزیره شوید.

۱. جزیره Bird – فلوریدا
جزیره پرندگان در سلسله دریاچه های Harris در فلوریدا واقع شده است ، صحیح در شرق دریاچه Lady که فاصله ی کمی تا روستا دارد. وسعت آن در حدود ۵۰ هکتار بوده و نمای زیبا و خیره کننده ای از دریاچه Griffin را دارا است. محیط اطرف بکر و دست نخورده آن یک مکان عالی برای استراحت و تماشای آنچه که طبیعت ارائه کرده است می باشد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

این منطقه فرصت های عالی برای صفا کردن از ورزشهای آبی را فراهم کرده است. هرساله مسابقات ماهیگری در سلسله دریاچه های Harris برگذار می شود. قیمت این جزیره ۲۵۰۰۰۰ دلار آمریکاست. مخارجی کمتر از آنچه “Larry Ellison “ برای قسمتی از یک جزیره توجه کرد کرده است.

۲. جزیره ی Boca Chica – پاناما
تنها تعداد محدودی جزیره در جهان وجود دارد که شما قادر هستید همه ی آنرا در اختیار داشته باشید. جزیره Boca Chica در پاناما یکی از آنهاست. تمام یازده هکتار آن نرمال و دست نخورده باقی مانده است. این جزیره ی زیبا در آمریکای مرکزی فرصت های عالی را برای ماهیگیری فراهم می کند؛ وجود پوشش های گیاهای متنوع و موجودات و نماهای عالی از اقیانوس آرام و جزایر پیرامون آن از خصوصیتهای این جزیره است.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

همچنین برای توسعه با سرعت این منطقه ابتدا ایالت Chiriqui زیرساخت های عالی ای برای منطقه انتخاب کرده است که شامل ایجاد فرودگاه جهانی در نزدیکی این منطقه است. ارزش این جزیره ۱.۵ میلیون دلار است و به عنوان یک جزیره شخصی مقرون به صرفه بوده که از طریق VivaTropical.com در دسترس است.

۳. Roatan هندوراس
جزیره خصوصی و نسبتاً مقرون به صرفه که در سواحل هندوراس واقع شده است و بزرگترین جزیره کشور است. این جزیره امکان دسترسی به تپه های مرجانی Mesoamerican را فراهم می آورد. به اعلان سرزه و به نقل از irannaz این طبیعت زیبا جذابیت های انبوه ای را بمنظور جذب گردشگران از سراسر جهان بوجود آورده است.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

شماری هم به منظور بهره گیری از کشتی Cruise جذب این منطقه می شوند. به دلیل وجود امکانات فراوان و آسانی های مدرن این جزیره در چندسال اخیر محبوبیت قابل توجهی را صاحب شده است. با این حال گزینه های متنوع بسیار زیادی را برای کسانی که مایل به تهیه کرد ملک هستند پیشنهاد میکند، خریداران علاقه مند باید قادر به کشف کردن گزینه ای متناسب با بودجه خود باشند.

۴. Hastholmen سوئد
Hastholmen یک جزیره شخصی زیباست که نزدیک شهر Dalom واقع شده است. در ناحیه ای به نام Västernorrlands län در سوئد. این جزیره خصوصی شامل دو منزل روستایی می باشد. یکی بعنوان حمام بخار و دیگری شناور روی آب است.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

برای گردش طولانی و تفریحات مختلف از صبح تا عصر، جزیره قسمتهای گوناگونی همچون بیابان و جنگل و حوضچه های ماهیگیری و و علفزارها را پیشنهاد میکند. قیمت این جزیره در حدود ۳۰۹ هزار دلار می باشد.

۵. جزیره Piacabucu ، کشور برزیل
جزیره Piacabucuجزو شش جزیره ی رودخانه ای در شمال شرقی کشور برزیل است این جزیره روی Sao Francisco چهارمین رودخانه طویل کشور برزیل قرار دارد. این رودخانه از اهمیت بسیاری برخوردار است و بعنوان رودخانه مخلوطی شناخته شده است. Sao Francisco بخش های گوناگونی از کشور برزیل را میگذراند و موجب یکپارچگی این کشور می گردد.

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

تمام جزایری که به این صورت هستند (جزایر رودخانه ای) نمای باشکوهی از روخانه و منزلهایی که دارای تعداد زیادی درخت میوه هستند را نیز ارائه می کنند. این گروه از جزایر در بر گیرنده ۸۱.۵۸ هکتار و ارزشی بالغ بر ۸۱.۹۷۱ دلار ایالات متحده می باشند که بسیاری از اشخاص توانایی توجه کرد چنین مخارجی را دارند.

۶. جزیره Lyons – انتاریو
جزیره Lyons یک جزیره دریاچه ای خوش منظره در انتاریو می باشد. کشور کانادا تمایل به ساخت جاای زیبا دارد که آنرا خانه بنامد. رانندگی از تورنتو تا این مکان حدود دو ساعت وقت می برد. این جزیره حدود ۱٫۵ هکتار است. این جزیره در بخش Prince Edward قرار گرفته است، این دریاچه از جهت شرق، فقط حدود چندین دقیقه با پارک ملی Sandbanks فاصله دارد.

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

این جزیره با کلبه های سه خوابه تجهیز شده است. خط ساحلی این جزیره دوستدار خردسالان است و مقدار زیادی جو جهت ماهیگیری و آتش روشن کردن فراهم شده است. قیمت آن ۳۳۹.۳۵۷ دلار کشور کانادا است، که با توجه با این که قادر هستید بعنوان یک منطقه بالقوه جهت کرایه فصلی بهره گیرید زیان نخواهید دید.

۷. جزیره Mavuva – فیجی
جزیره Mavuva ، دارای مساحت ۴۲ هکتار است و بعنوان جزیره شخصی نسبتاً مقرون به صرفه می باشد. این جزیره در ۳ کیلومتری شمال ساحل Vanua Levu در Fiji واقع شده و تقریبا به طور کامل در آبگیرهای مرجانی قرار دارد.

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

فقط ده دقیقه وقت ضروری است برای رسیدن از Vanua Levu به این جزیره. در سراسر Fiji شرایط مناسب قایقرانی با خوب ترین آب و هوا محیا است. این جزیره آرام جنوبی بسیار مناسب ساخت منزلهایی برای تعطیلات است. همچنین قادر هستید یکی از آنها را با گران کمتر از ۱۲۵۰۰۰ دلار امریکا خریداری کنید.

۸. جزیره Hemlow Nova Scotia
جزیره Hemlow در ناحیه ی Nova Scota در کشور کانادا قرار دارد و از خصوصیتهای این جزیره سواحل شن و ماسه ای آن می باشد. نمای خوشگل آب و فرصتهای عالی برای قایقرانی و ماهی گیری و غواصی خوب ترین مشغولی های این طبیعت است. مساحت جزیره ۵۴ هکتار است که ۲ کیلومتر طول و ۱.۵ کیلومتر عرض را داراست.

تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

از فرودگاه جهانی Halifax Stanfield حدود دو ساعت و از روستای تاریخی Sherbrooke حدود ده دقیقه وقت بوسیله ماشین برای رسیدن به این جزیره وقت ضروری است. بندرزیبا و اسکله و ماهی از خصوصیتهای سرشناس استراحتگاه Liscombe Lodge است که بسیار به این جزیره نزدیک است. برای آغاز تنها ۲۹۵۰۰ دلار کشور کانادا ضروری دارید.

۹. جزیره Kastawei در Vanuatu
اینجا یک جزیره گرمسیری و خوش منظره است که در Vanuatu واقع شده است. یک طبیعت کوچولو در جنوب اقیانوس آرام است . یکی از کم هزینه ترین مقصد های جهان که همه امکانات را ارئه می دهد. مساحت این جزیره کمتر از یک هکتار و حدود ۰.۸۳ هکتار می باشد، جزیره ای تمام عیار و عالی برای قایق رانندگی کنی.

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

این جزیره توسط صخره های سفید و کهنه محاصره شده و جاای عالی برای ساخت منزلی در یک جزیره ی رویایی در اقیانوس آرام است. ناحیه ای عالی برای ماهیگیری، غواصی و شنا است . این جزیره ۱۹۹ هزار دلار ایالات متحده قیمت دارد.

۱۰. alligator caye belize (جزیره ای که مشابه کروکودیل است)
این جزیره ۱۰.۷ هکتار خشکی دارد. مقدار ساحل این جزیره ۷۰۰ مرگ در حاشیه شمال شهر Dangriga است. حدود ۴۰ دقیقه با قایق از شهر Belize فاصله دارد ، این جزیره عجیب وغریب بین Bluefield و محدوده Cayes واقع شده، موانع مرجانی Belize که دومین صخره ها را به لحاظ وسعت در جهان داراست بطول چندین یارد دور از ساحل کشیده شده اند.

تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

این جزیره به طول کامل پیشرفت نکرده و جاای عالی برای ماهی گیری است و بدلیل اهمیت زندگی کرد محیطی به عنوان میراث جهانی تعیین شده است. قیمت این جزیره شخصی ۹۹ هزار دلار ایالات متحده است که تقریبا معقول و مقرون به صرفه است. حالا برای انتخاب خصوصیتهای جزیره شخصی خود معطل نشوید، چک کنید، تلاش کنید، درآمد کسب کنید و رویاهای خود را پژوهشگر کنید.

جزیره هایی که شما هم قادر می باشید مالک آن باشید (تصویر و عکس)

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات