معارضان سوریه مایل به ریاست جمهوری «هیلاری کلینتون» هستند


معارضان سوریه مایل به ریاست جمهوری «هیلاری کلینتون» هستند

خبرگزاری فارس: معارضان کشور سوریه مایل به رئیس جمهور «خانم هیلاری کلینتون»‌ هستند

معارضان کشور سوریه در گفت‌وگو با خبرگزاری «رویترز» اعلام کردند بیشتر تمایل دارند «خانم هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات در رای گیری رئیس جمهور ایالات متحده پیروز شود زیرا اولویت‌های آنها را اجرا خواهد کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، اعضای هیئت معارضان کشور سوریه در سازمان ملل ابراز امیدواری کردند «خانم هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات رای گیری رئیس جمهور ایالات متحده، برنده این جنگ شود زیرا نسبت به حریفش درک خوب تری نسبت به چالشهای کشور سوریه دارد.

به نگاشته خبرگزاری «رویترز» دو نماینده گروه های معارض مسلح در کشور سوریه نقل کردند به کلینتون اعتماد دارند تا اولویت های آنها را برآورده سازد و ناحیه پرواز ممنوع همراه با ناحیه امنی در شمال کشور سوریه بوجود آورد.

«خالد خوجا» و «کشور هند کاباوات» باور می‌ دارند «جناب آقای دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواه و رقیب کلینتون، که هیچوقت پست سیاسی و تجربه سیاست خارجی نداشته، گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش را تنها جایگزین دولت کشور سوریه آگاهی میدارد.

**************************************

نگارنده : بهمن ط.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مدار نقطه بينش ز خال توست مرا
««« »»»
که قدر گوهر يک دانه جوهری داند

معارضان سوریه مایل به ریاست جمهوری «هیلاری کلینتون» هستند

TT / 82 — TP / 57%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات