حماس نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان را به پیوستن به انتفاضه دعوت کرد


حماس نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان را به پیوستن به انتفاضه دعوت کرد

خبرگزاری فارس: حماس نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان را به پیوستن به انتفاضه فرا خواند

جنبش مقاومت حماس حین تقدیر از عملیات استشهادی یک افسر تشکیلات خودگردان فلسطین، از نیروهای امنیتی این نهاد درخواست تا به انتفاضه فلسطینیان بپیوندند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، جنبش مقاومت اسلامی «حماس» از عملیات استشهادی یک جوان فلسطینی که از اعضای نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین بوده و سه ارتشی صهیونیست را جراحتی کرد، استقبال کرد.

به نگاشته وبگاه «تایمز اسرائیل» در بیانیه انتشار داده شده از سوی دفتر حماس آمده است: «از عملیات قهرمانانه افسر شهید محمد ترکمن قدردانی می کنیم. ما این عملیات را پیام استواری به جنایات اسرائیلی ها آگاهی میداریم.»

این گروه همچنین از نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان درخواست تا به انتفاضه فلسطینیان بپیوندند و عملیات استشهادی علیه نظامیان رژیم اشغالگر قدس به انجام رسانند.

محمد ترکمن روز دوشنبه عملیات شهادت طلبانه ای را با هدف نظامیان اسرائیلی در ایست بازرسی شهرک صهیونیستی «بیت اِل» به انجام رساند که سه ارتشی مجروح شدند. وی با شلیک گلوله از سوی صهیونیست ها به شهادت رسید.

_____________________

تهیه و تدوین: رادين خ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بود که لطف ازل رهنمون شود حافظ
««« »»»
وگرنه تا به ابد شرمسار خود باشم

حماس نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان را به پیوستن به انتفاضه دعوت کرد

TT / 33 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال