دفتر سازمان ملل در غرب «حلب» هدف گلوله تانک قرار گرفت


دفتر سازمان ملل در غرب «حلب» هدف گلوله تانک قرار گرفت

خبرگزاری فارس: دفتر سازمان ملل در غرب «حلب» هدف گلوله تانک قرار گرفت

یک مقام ارشد ملل متحد اعلام کرد دفتر این سازمان در غرب «حلب» هدف گلوله تانک قرار گرفته و خلال محکوم کردن ازدیاد خشونت‌ها در این شهر، جزئیاتی از منبع گلوله یا تلفات آن ارائه نکرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، سازمان ملل متحد اعلام کرد دفترش در غرب «حلب» هدف گلوله تانک قرار گرفته و طبقات بالایی آن به شدت زیان نگاه کردند.

به نگاشته خبرگزاری «رویترز» در بیانیه انتشار داده شده از سوی این سازمان آمده: «هدف قرار گرفته شدن مستقیم آپارتمانی که دفتر عمده ملل متحد می باشد، هراس آور است.»

«علی الزعتاری» از مقام ارشد ملل متحد در بیانیه خود تشدید خشونت ها در تمام نواحی حلب را محکوم کرد اما جزئیاتی درباره منبع هجوم به دفتر سازمان ملل در این شهر یا تلفات احتمالی آن ارائه نکرد.

این در حالی است که تروریست ها و گروه های معارض دولت کشور سوریه از چندین روز گذشته حملات شدیدی را با هدف شکستن محاصره شرق حلب، به نواحی غربی و مواضع نیروهای مقاومت و ارتش کشور سوریه شروع کرده اند.

–با تشکر از حسن انتخاب شما–

گردآورنده : شيرزاد ا.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

با ضعف و ناتوانی همچون نسيم خوش باش
««« »»»
بيماری اندر اين ره بهتر ز تندرستی

دفتر سازمان ملل در غرب «حلب» هدف گلوله تانک قرار گرفت

TT / 32 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال