دموکرات ها و جمهوری خواهان برای رای آوردن «هیلاری کلینتون» توافق کردند


دموکرات ها و جمهوری خواهان برای رای آوردن «هیلاری کلینتون» توافق کردند

خبرگزاری فارس: دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان برای رای آوردن «خانم هیلاری کلینتون» توافق کردند

تحلیلگر نشریه ایندیپندنت باور می‌ دارد با اتفاق نگاه بزرگان دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه روی «خانم هیلاری کلینتون»، به احتمال زیاد او رئیس جمهور بعدی آمریکا خواهد شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «جولیتو چیه زا» تحلیلگر نشریه «ایندیپندنت» باور می‌ دارد که «خانم هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات رای گیری رئیس جمهور آمریکا، به احتمال زیاد برنده این مسابقه بوده زیرا بزرگانی از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مایل به این امر هستند.

چیه زا در مکالمه با خبرگزاری «اسپوتنیک» با اظهار این که دو حزب بزرگ آمریکا به این نتیجه رسیدند که اگه با هم توافق کنند، کلینتون پیروز رای گیری خواهد بود، گفت با حضور این که کلینتون در اکثر نظرسنجی ها جلوتر است اما این فاصله با «جناب دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواه تقریبا به صفر رسیده و این علامت بدی است.

طبق نقل کرده های وی، ترامپ به خاطر این که نگاه صدها هزار واجد شرکت در رای گیری را که معمولا رای نمی دهند، جلب کند؛ قادر بود در حزب خود پیروز شده و بعنوان نامزد نهایی جمهوری خواهان شناسانده شود.

چیه زا بزرگترین تحدید ترامپ برای آمریکا را «اظهار نگاه اکثریت مصمم رای دهندگانی که مقامات فعلی آمریکا را رد می کنند» عنوان می کند زیرا آنها از توانایی و فساد متنفر هستند.

***انتهاي مطلب***

نگارش از : پاكبانو ک.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبا عبيرفشان گشت ساقيا برخيز
««« »»»
و هات شمسه کرم مطيب زاکی

دموکرات ها و جمهوری خواهان برای رای آوردن «هیلاری کلینتون» توافق کردند

TT / 71 — TP / 34%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال